nevemtitok esélyei

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34971 Írta: nevemtitok
nevemtitok válaszolt a következő témában: nevemtitok esélyei

sziasztok,

megint itt vagyok.
kolozsvaron toltottem egy evet, majd megint elegem lett. vegeztem egy alapos nyomozast, es december kozepen ujra kijottem munchenbe. 1 honapi talpalasomba kerult, egyaltalan nem unatkoztam alatta, de vegul kaptam munkat es hetfotol kezdek (reggel fel 7-kor).
szallassal nem volt akkora szerencsem, mint a multkor, mert vagy telthaz van mindenhol, vagy tulsagosan messze van es amiatt nem eri meg.
most hostelezek, de ez rohamosan eszi a penzem amit otthon sikerult osszegyujtenem, es nem fogadhatok postat oda.
feltetlenul szuksegem lesz egy postacimre. hetfon megyek az adohivatalba, es ha nem a kezembe adjak az adoszamot, hanem levelben akarjak kezbesiteni, akkor szarban leszek, mivel honap vegeig le kell adjam.. es a bankkartyam is el kell kuldessem valahova.

udv, nevemtitok

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34974 Írta: elckerlyck
elckerlyck válaszolt a következő témában: nevemtitok esélyei

Beszélj a munkaadóddal, hogy a Finanzamt levelét küldethesd "care of" a céghez, úgyis nekik kell ( Zu Hd. Herrn Nevem Titok c/o Munkásnyúzó GmbH)
A bankkártyádat meg hozd el magad a bankból.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #35007 Írta: nevemtitok
nevemtitok válaszolt a következő témában: nevemtitok esélyei

az adoszamot kiadtak fel perc alatt (persze, miutan kivartam a sort), csak az utlevel kellett hozza.
bankkartyat pedig nem hozhatom el magam a bankbol, legalabbis nem a Postbankbol, ahol ma akartam szamlat nyitni, es azt mondta az ugyintezo holgy, hogy sehol nemetorszagban nem lehet a banktol atvenni, minden esetben a megadott cimre postazzak a kartyat.
ha tudsz ellenpeldat mondani, tedd meg, kerlek :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #35010 Írta: Athena1985
Athena1985 válaszolt a következő témában: nevemtitok esélyei

Gondolom Steuer-ID-ra gondolsz... A Hostel címére vagy egyenlőre bejelentve, vagy hogyan oldottad ezt meg?

A postával kapcsolatban: Postfach-ra gondoltál már? (postafiók)
Máris visszaszívom, mert a feltétele: "Es muss eine zustellfähige Hausanschrift in Deutschland vorhanden sein."
Barát, esetleg ismerős révén nem lehetne megoldani átmenetileg c/o-val?
Más megoldás sajnos nem jut eszembe, hacsak nem találsz magadnak rövid időn belül valami miete-t...Münchenben húzós!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #35013 Írta: nevemtitok
nevemtitok válaszolt a következő témában: nevemtitok esélyei

igen, arra gondoltam. ja, a hostel cimere jelentkeztem be.
ha lenne barat, v ismeros, akkor nem irkalnak itt.. de amugy kozben sikerult megoldani a postacimet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #35014 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: nevemtitok esélyei

nevemtitok írta: ha lenne barat, v ismeros, akkor nem irkalnak itt.

Nem megbántani akarlak de tényleg komolyan gondoltad, hogy vasárnap este fél hétkor beírt hozzászólásodra, miszerint hétfőre kell egy lakcímbejelentő özönleni fognak a forumozók, hogy "segíthessenek" nevemtitoknak? :woohoo:
Amúgy az miért nem fordult meg a fejedben, hogy apróhirdetést adj fel (korábban esetleg)? Tudod egyértelműen hirdetés, nem pedig a fórumba való ahol mindenki hasznára váló hozzászólások és nem önhibából (egy hónapi talpalás alatt nem tudom miért nem gondoskodtál lakcímről) származó "irkálmányoknak" van a helyük!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!