Beiskolázás

  • mmarti
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #2948 Írta: mmarti
mmarti válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Szia Annamari!
Itt vagyunk,minden ok. Majd beszélünk! Jó éjt! Márti

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • csirege
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3473 Írta: csirege
csirege válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Sziasztok! Nyáron szeretnék végleg kiköltözni München környékére. Abban szeretném kérni a segítségeteket,hogy a gyermekeimnek milyen esélye van az iskolára. Lányom most érettségizik fiam pedig ácsnak tanul. Kérdésem az lenne,hogy valami hasonló iskola van e és elfogadják-e az itthoni bizonyítványát vagy újra kell kezdenie. Légyszi segítsetek ezekben a kérdésekben ha tudtok. Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #3477 Írta: Kati
Kati válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Szia!
Nem kell ujtrakezdeniük csak otthon fordittasd le német nyelvre mert otthon olcsobb nekem 2000Ft/db csinálták.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #3478 Írta: lindi
lindi válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Szia.mi is göppingen mellett lakunk Eislingenbe.nekem is a lányom otthol 4-es.én is félek az itteni sulitol hogy befogadják-e és megy -e majd neki a tanulás.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3481 Írta: Kati
Kati válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Szia!
Mi Pfullingenben lakunk és a fiam 8 éves szept.-ben kezdet Vorschule-ban ( de ott alig haladt) de 2 hónap után átment rendesen a 2 osztályba mivel magyarba már járta az első osztályt.Itt nagyon jól halad és szereti is.A nygylányom 19 éves és magyar suliját távba tanulja félévkor volt otthon vizsgázni meg majd most megy megint záróvizsgára és utánna érteségizik is. Közben itt nagyon jól tanulja a németet és megy is neki.
A gyerekek nagyon jól és könnyen illeszkednek, nem kell őket félteni.
Én pedig munkát keresek magamnak és tanulom én is a németet egy kurzuson.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: lindi, Trixi0606

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #3484 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: Beiskolázás

Szia Ildi !
Mi Ebersbach-ban lakunk, Esslingentől 10 km. Nekem is van 2 gyerekem a lányom most 4.-es a fiam 1.-ös. A negyedikkel az a baj, hogy már idén iskolát kell választani. Így most csak előkészítőbe fog járni, és sajnos jövőre is, így veszít egy évet. Mi mondjuk szerencsések vagyunk, mi nem veszítünk évet kaptunk egy nagyon kedvező segítséget. Igaz 2 évet Hauptschule-ba jár de 6.-tól átveszik az erősebb suliba. De ez hosszú történet, de leírom ha érdekel szívesen. Ha bármi kérdésed van szívesen leírom az én tapasztalataimat.
Üdv :
Annamari

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!