Bankszámlanyitás

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #25929 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Marjabit1980 írta: Sziasztok!Napokban sikerült elhelyezkednem egy német cégnél.Bankszámlanyitás előtt állok.Kérdésem az lenne hogy melyik bankot ajánlanátok leginkább.Szeretném itt is,és otthon is használni a kártyát.Ezenkívül online vásárlásra is szeretném használni.Előre is köszönöm a segítségeteket!Emellett szívesen fogadnék bármifajta tanácsot kezdő német friss munkavállalóként.Értek ezalatt bármit,apró buktatók stb.Roppant megörültem ennek az oldalnak,további jó munkát kívánok hozzá!

Nekünk a számlánk (és minden > részvények, lekötés, stb) a Sparkasse cégnél van már 23 éve. Jó a szerviz, korrektek, s eddig nem volt bajunk velük soha! Van 2 EC kartyánk és van 2 VISA (platina vagy mi?). Az onlinebanking is szuper jól müxik, soha gond vele. Mindkettövel lehet online vásrolni. Az EC kártyhoz van külön egy kütyü is.(Kártya és kód olvasó) A VISA most már jelszavas. (Eddig ez a jelszó nem kelett online.)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 napja #30587 Írta: GyViktor
GyViktor válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy magyarországi bejelentett lakcímmel tudok bankszámlát nyitni Németországban?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 napja #30588 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

GyViktor írta: Sziasztok!

Érdeklődnék hogy magyarországi bejelentett lakcímmel tudok bankszámlát nyitni Németországban?


Tudtommal nem. Nekem is kérték az itteni lakcímbejelentőmet. No meg szerintem nem is küldenék ki a kártyát és a pin kódot egy bemondott lakcímre. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 napja #30590 Írta: GyViktor
GyViktor válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Bemondott?Gondoltam oda adom a magyar lakcímkártyát..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 napja #30595 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

GyViktor írta: Bemondott?Gondoltam oda adom a magyar lakcímkártyát..


Az oké, és Magyarországra akarod kérni hogy küldjék a kártyád vagy mit akarsz a magyar lakcímkártyáddal? Nem egyszerűbb ide bejelenteni magad?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 napja #30597 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

azt nem tudom, h nemet lakcim nelkul lehet-e szamlat nyitni, tolunk meg munkaszerzodest is kertek.
viszont mivel ahol laktunk, oda nem lehetett bejelentkezni, ezert ismerosnel voltunk kezdetben, de a bank keresunkre egy bemondott cimre kuldte a kartyat es egyebeket. Volksbank.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!