Bankszámlanyitás

Több
10 éve 11 hónapja #30601 Írta: blankuci
blankuci válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Nem. Tapasztalat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #30602 Írta: blankuci
blankuci válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Nem megy. Német cím kell, ahová kiküldik a kártyát és pin kódot.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #30608 Írta: cucuka66
cucuka66 válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Én annak idején a Postbank-nál nyitottam számlát. Kérték a bejelentett címet, meg a munkaszerződés másolatát - ez nem feltétel csak ha van akkor odaadhatod - személyi, vagy útlevél. Lekötések, megtakarítások nem rosszak. Átutalás, számlavezetés, ki és befizetés díjtalan. A visa kártyának van díja asszem évente 4 euró de ez nem biztos. Biztosítást ajánlanak nem kötelező én kötöttem egy felelősség biztit 12 euró 3 hónapra és minden kért amit okoztál munkahelyen vagy egyéb azt téríti. Én egy ablakot törtem be az építkezésen . Kifizettem, jegyzőkönyv számla. Ezt beküldtem és kb 2 hónap múlva jött a pénz. 10 %-kal kevesebb mert az önerő ott sincs ingyen. Én ajánlom. Sőt ha viszel kollégákat, akkor személyen ként 25 eurót adnak. Én vittem egyet és következő hónapban jóváírták. Lehet hogy csak akkori akció volt nem tudom.

üdv.

-= Nincs olyan megrakott szekér, amire ne férne még egy villával =-

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #30628 Írta: Agnes1974
Agnes1974 válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Sziasztok! Tudja valaki, hogy a Sparkassenal kell-e időpontot kérni bankszámla nyitáshoz, vagy csak simán besétálok és megoldható a dolog. Köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #30629 Írta: GyViktor
GyViktor válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Megoldódott a probléma! Ma délután voltunk a Postbanknál és magyar lakcímkártyával, magyar levelezési címmel ahová küldik a kártyát ill. az összes papírt, simán tudtunk számlát nyitni. Csak útlevelet meg lakcímkártyát kértek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • eper25
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 11 hónapja #30680 Írta: eper25
eper25 válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Sziasztok!
Én a Raiffeisennél nyitottam számlát, de nekem kellett lakcím hozzá. Mást nem kértek, de az fontos volt hogy legyen. Egyszer régebben szerettem volna nyitni egy kontót de akkor még nem volt bejelentett lakcím, így akkor meg se nyitották. :angry:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!