Bankszámlanyitás

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 7 hónapja #23851 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

jutka írta: Mintha csak Magyarországon lennénk, sok igéret és semmi tényleges cselekvés. Üdv.

Mi a német Sparkasse kuncsafja vagyunk már 23. éve! Soha semmi bajunk velük! Gyors, preciz kiszolgálás. Kiválló tanácsadás. Mindenünk itt van, a részvényektől kezdve a giro számláig*, 2 VISA (platina) , stb. Csak ajánlani tudom! Mivel régi kuncsaft vagyunk és vannak tartalékaink is, igy a hitelkondiciónk is szuper jó -kedvező kamatokkal magas összeggel-, az más tészta, hogy nem kellett ez mostanában!!
Igaz, a számlavezetés és egyéb szolgáltatás nem ingyenes s nem is olcsó, (12€/hó), de ebben pl a VISA kártyákon keresztül a világ összes országában érvényes biztosítás is van, stb. Többek között kedvezőbb áron tudunk utazásokat rendelni, amihez még az is jár, hogy bizonyos összeget vissztéritenek utólag ha a hitelkártyával fizetünk! (A thailandi utunknál ez 230€-volt!)

NEKÜNK NAGYON MEGÉRI EZ A BANK! ;)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: blankuci

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 7 hónapja #23852 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

jutka írta: Mintha csak Magyarországon lennénk, sok igéret és semmi tényleges cselekvés. Üdv.

Mi a német Sparkasse kuncsafja vagyunk már 23. éve! Soha semmi bajunk velük! Gyors, preciz kiszolgálás. Kiválló tanácsadás. Mindenünk itt van, a részvényektől kezdve a giro számláig*, 2 VISA (platina) , stb. Csak ajánlani tudom! Mivel régi kuncsaft vagyunk és vannak tartalékaink is, igy a hitelkondiciónk is szuper jó -kedvező kamatokkal magas összeggel-, az más tészta, hogy nem kellett ez mostanában!!
Igaz, a számlavezetés és egyéb szolgáltatás nem ingyenes s nem is olcsó, (12€/hó), de ebben pl a VISA kártyákon keresztül a világ összes országában érvényes biztosítás is van, stb. Többek között kedvezőbb áron tudunk utazásokat rendelni, amihez még az is jár, hogy bizonyos összeget vissztéritenek utólag ha a hitelkártyával fizetünk! (A thailandi utunknál ez 230€-volt!)

:woohoo: NEKÜNK NAGYON MEGÉRI EZ A BANK! ;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23858 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Nekem is pont a Sparkasse-nal van szamlam, van nekik olcso megoldasuk olyanok szamara mint en akiknek alig van penzuk ;) , en kb. EUR 2.5-et fizetek havonta (gondolom a dragabb szamlahoz tobb szolgaltatas jar, tehat biztos ez is megeri ha megengedheti maganak az ember). Eddig meg csak jo tapasztalatom volt veluk, es nekem is emlitettek hogy jok a hitel-felteteleik (bar ezt meg nem vettem igenybe tehat nem tapasztalatbol mondom).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: blankuci

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23860 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

DECOTEXT írta:

jutka írta: Mintha csak Magyarországon lennénk, sok igéret és semmi tényleges cselekvés. Üdv.

Mi a német Sparkasse kuncsafja vagyunk már 23. éve! Soha semmi bajunk velük! Gyors, preciz kiszolgálás. Kiválló tanácsadás. Mindenünk itt van, a részvényektől kezdve a giro számláig*, 2 VISA (platina) , stb. Csak ajánlani tudom! Mivel régi kuncsaft vagyunk és vannak tartalékaink is, igy a hitelkondiciónk is szuper jó -kedvező kamatokkal magas összeggel-, az más tészta, hogy nem kellett ez mostanában!!
Igaz, a számlavezetés és egyéb szolgáltatás nem ingyenes s nem is olcsó, (12€/hó), de ebben pl a VISA kártyákon keresztül a világ összes országában érvényes biztosítás is van, stb. Többek között kedvezőbb áron tudunk utazásokat rendelni, amihez még az is jár, hogy bizonyos összeget vissztéritenek utólag ha a hitelkártyával fizetünk! (A thailandi utunknál ez 230€-volt!)

:woohoo: NEKÜNK NAGYON MEGÉRI EZ A BANK! ;)

Ez itt a reklám helye :woohoo: :woohoo:
amúgy én is sparos vagyok, de nekem ingyen vezetik a számlámat, és a pénzfelvét és a vásárlás is "Gebührenfrei" :laugh: Ja és hitelkeretet ajánlottak, elég jót, de nem kell, mert készenléti díj az már van, azért viszont amit nem veszek igénybe, hagy ne fizessek már. :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23861 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

zigeuner írta: amúgy én is sparos vagyok, de nekem ingyen vezetik a számlámat, és a pénzfelvét és a vásárlás is "Gebührenfrei" :laugh: Ja és hitelkeretet ajánlottak, elég jót, de nem kell, mert készenléti díj az már van, azért viszont amit nem veszek igénybe, hagy ne fizessek már. :woohoo:


Erdekes, nekem nem ajanlottak ingyenes szamlat :blink: - lehet hogy kerni kellett volna? Megkerdezhetem hogy mennyi idovel a szamlanyitas utan ajanlottak hitelkeretet?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 7 hónapja #23863 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

zigeuner írta: ...amúgy én is sparos vagyok, de nekem ingyen vezetik a számlámat, és a pénzfelvét és a vásárlás is "Gebührenfrei" Ja és hitelkeretet ajánlottak, elég jót, de nem kell, mert készenléti díj az már van, azért viszont amit nem veszek igénybe, hagy ne fizessek már.:

Ja, értem! Nos, mi igénybevesszük a szolgáltatásokat*! Semmiért nem fizetünk amit nem használunk! Mi lenne abban ráció? Pl. szinte minden vásárlást a VISA-val csinálunk. Ja és mindent online le tudunk kérni, azt is amit a hitelkártyával vásárolunk! Amolyan totális felügyelet s tök mindegy, hogy hol vagy: Thaiföldön (Koh Sami), Surinamban (Paramaribo), Karakószörcsögön vagy a regensburgi bolhapiacon! nekünk megéri a 12€/hó mert ezzel még egy külön balaesetbiztsítás is jár a hitelkártyára! Tudod nekem nagyon furcsa pl. Mo.-on, hogy a napi cigit megveszik 700 Ft körül, de a banktól sajnálják a havi pár száz foriintot a szervizért, s inkább a sarga csekkel rohangásznak! Hogy ebben mi a logika és a haszon nem tudom!!


*Pl. kaptunk a nejemmel (2 db) kulccsomóra rakandó bilétát egy kóddal. Ha elvesze a kulcs, csak bedobja a megtaláló egy postaládába... a többit intézi a bank! Ez csak egy szerviz ami ezzel jár! Persze most én is mondhatnám, hogy még soha nem veszett el a kulcsom, de mi van ha! Tudod ez olyan, mint az otthoni alföldi családok ingatlan biztositása. Nem kötöttek, mert, hogy 50 éve nem volt árvíz arrafelé! Aztán hirtelen lett..... aztán sírtak, mert nem volt biztosítva! Ilyen a bukósisak is pl. motorra. Soha nem buktam motorral, mégis hordok sisakot.....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!