Bankszámlanyitás

Több
11 éve 8 hónapja #22342 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Tudom ajánlani a Netbakot itt németben.
Hamburg székhelyű. Europa egyik vezető és legjobb online bankja.
Ez egy online bank. Nincs fiókja. Amit szeretnék intézni emailben megtudom tenni. Minden nyomtatvány az oldalon megtalálható. Költségek nincsenek havi szinten. Se ki vagy befizetni. Befizetni egyes kijelölt társ banknál tudok ha akarok. Van mobil szolgáltatás havi 1.5€ pénz mozgást küldik.
SMStan vagy lista van. Online eléggé gyors és átlátható felületű.
Létrehoz baromi egyszerű, kitölteni a neten kinyomtatni és visszaküldeni mindent majd várni hogy hozza a posta a pakkot az adatokkal és később a kártyát.
Akit érdekel ez a netbank. írjon privátot vagy itt és segítek benne. Küldök egy emailt ajánlásképpen. B)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23790 Írta: blankuci
blankuci válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Ezt és úgy egyébként német bankszámlát magyar címmel lehet nyitni? Ezt azért kérdezem, mert kint szeretnénk nyitni a napokban egy számlát, persze betéttel. Erről nem írtatok, de gondolom nem lehet akadály, hiszen nálunk is több náció tagjainak is van számlája. Ez csak nem lehet akadály. Jó lenne, ha ezt is meg lehetne oldani. A DB-t ajánljátok vagy nem? Ha ez számít, Berlinben fogunk élni.
A netbanknak melyek a társbankjai pl. ami elérhető Berlinben?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23805 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

blankuci írta: Ezt és úgy egyébként német bankszámlát magyar címmel lehet nyitni? Ezt azért kérdezem, mert kint szeretnénk nyitni a napokban egy számlát, persze betéttel. Erről nem írtatok, de gondolom nem lehet akadály, hiszen nálunk is több náció tagjainak is van számlája.


Nem probaltam, de nem tudom elkepzelni hogy nemet lakcim nelkul lehessen szamlat nyitni. Feltetelezem hogy a magyarorszagon elo kulfoldieknek, akik ott szamlat nyitnak, van magyar lakcimuk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: blankuci

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23830 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Sziasztok!

Postbank-al kapcsolatban tud valaki tapasztalatot mondani? Érdemes náluk számlát nyitni? Nézegetem a honlapot és az online számlanyitás lehetőségét de egy két tanács mindig elkél. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #23840 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Saját tapasztalatom nincsen, de azt a tanácsot amit nekünk adtak azt továbbadom szívesen: DB-ot nem ajánlották magán számlához, nagy bank, már alrészlege végzi, stb. De a lényeg, h DB meg a többi hasonó, pl Commerzbankot tudom biztosan, ezek központosított rendszerben dolgoznak, ezért ha valami probléma van, azt a központjukkal kell intezni, mondjuk Dusseldorfban, de meg ott is csak telefonon, es persze ezek mindig nehezebben mukodo ugyletek. No persze lehet hogy eletunk vegeig nincs soha problema, akkor mindegy, es ezek is mukodhetnek.
Ajanlani a Volksbankot es a Sparkasset ajanlottak, ezek sok helyen megtalalhatok, es szemelyesen lehet intezkedni akarmilyen ugyrol lenne szo. Ügyfélkapcsolatra jobban épitenek. Ez persze azt is jelentheti adott esetben, hogy nyitni egy folyoszamlat eltarthat akar masfel oraig is (3 euro /ora parkolasi dijnal ez a figyleem kevesbe dijazott), viszont meg teat is hoztak :P
Bocsanat, felalomban vagyok, lehet nem voltam tul ertheto.
Ja igen, a Postbankrol is rosszakat mondanak, ettol fuggetlenul nagy esellyel teljesen bevalhat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: blankuci

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • jutka
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 7 hónapja #23847 Írta: jutka
jutka válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Mi a férjemmel lassan egy éve nyitottunk számlát a Postbanknál. Ahölgy akinél megnyitottuk, mindenben kézséges volt, túl sok mindent mondot, szépet jót, csak ott nyissuk meg, aztán ahogy teltek a honapok, és szerettünk volna egy két lépést tenni, az ő igéreteiből, kiderült, hogy ajd csak 2 év után. De addig is sok biztosítást köttetett velünk, ebben nagyon jó volt, mire rájöttünk, hogy csak erre megy ki a játék. Vártunk egy nagyobb összeget a számlára és 3 hétig ültek rajta, mert valami nem stimmelt , de ezt nem jelezték felénk, se a másik fél felé, ezt 2-szer egymás után eljátszották velün, és így nekünk egy csomó veszteségünk lett, amit azóta sem kompenzáltak, sőt szoba sem állnak velünk. Mi több embert is küldtünk ehez a bankhoz, de mindig utána derült ki, hogy több volt az igéret, mint a valóság. Én a Hypovereins bankot ajánlanám, mert rugalmasak és jó kontstrukcioik vannak. A Postbankot a férjem végett választottuk pluszba, mert ott volt egy hölgy aki tudott magyarul, és gondoltuk, elősegítjük az előléptetését kicsit, ha minnél többen vagyunk nála. De hiba volt. Mintha csak Magyarországon lennénk, sok igéret és semmi tényleges cselekvés. Üdv.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!