Bankszámlanyitás

Több
10 éve 14 órája #35980 Írta: zolném
zolném válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Sziasztok SOS-ben kellene segítség. Vásároltam egy autót melyet szeretnék itt NRW-ben rendszámmal ellátni. Az autó vételárát kifizettem, az autó rendelkezik érvényes műszakival (HU: 2016/01) Most akartam online kötni biztosítást, mire azzal a problémával szembesültem, hogy a biztosítás díjának fizetéséhez meg kellene adnom a számlavezető bank adatait, illetve a számlaszámot. A gond ott kezdődik, hogy még nem rendelkezem bankszámlával, ezáltal online sem tudom megkötni a biztosítást. Kérdésem, illetve a segítségkérés tárgya az, hogy létezik-e olyan online biztosításkötési lehetőség, ahol nem bankszámláról vonják a díjat, illetve hol lehetne olyan bankszámlát nyitni (lehetőleg internet bankolással) amihez kapásból nem kell munkaszerződés?

Lernen lernen lernen. (Lenin der Sechst)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 13 órája #35983 Írta: zsoltiabéka
zsoltiabéka válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Egy ismerősöm kb. 2 hete nyitott számlát a Deutsche Banknál,német lakcím és személyigazolvány kellett hozzá.(Szintén NRW-ben.) :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 12 órája #35985 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Egy halom biztosító van, ahol lehet számlás fizetést választani, de ugye az utaláshoz is kell bankszámla.... Persze, ha interneten kötsz biztosítást, akkor ne a legolcsóbbat válaszd, mert az pont attól olyan olcsó, hogy csak beszedéssel lehet fizetni, nem fogja beszámolni az esetleges magyar bónuszt, stb. Egyébként meg a gépjármüadó fizetésénél nincs választási lehetöség, az csak beszedéssel (Abbuchung, Lastschrift) megy...
Bankszámlanyitáshoz nem kell munkaszerzödés (szerintem) sehol. Kell viszont német lakcím.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36000 Írta: harapda
harapda válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Hamarosan bárki bárhol nyithat lakcím nélkül is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36033 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Én márciusban nyitottam a Post Banknal; ott sem kertek munkaszerződést.
Telefonszámnak elfogadták a mobilszámomat.
Március óta nem volt semmi költségem, se kártyára, se számlavezetesi díj... egy utalast eszközöltem, az került 10 centbe. (bankon belüli utalás)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gabóca
  • Gabóca profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Légy önmagad, mindenki más már úgyis foglalt!
Több
9 éve 11 hónapja #36047 Írta: Gabóca
Gabóca válaszolt a következő témában: Bankszámlanyitás

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy ha a páromnak már van bankszámlája, akkor arra kérhetem én is a munkabéremet, vagy muszáj saját bankszámlát nyitnom? Megadhatom az övét az én munkahelyemen, megjelölve hogy az övé a számla? Ez nem gond?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!