Fizetések, megélhetési költségek

  • kema82
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4728 Írta: kema82
kema82 válaszolt a következő témában: Fizetések, megélhetési költségek

Igen, ezért is volt a legelső kérdésem az, hogy mennyi lesz ennek a nettója.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • szilagyisz
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4731 Írta: szilagyisz
szilagyisz válaszolt a következő témában: Fizetések, megélhetési költségek

kedves Kema!

Szerintem olvasd el az adózás témakört és abból látni fogod, hogy itt nem olyan egyszerű a nettót meghatározni. Ott minden infót megtalálsz ahhoz, hogy valami képed legyen róla!
Egyébként meg ne vegye el a kedvedet, hogy egy-két fórumozó kizárólag kötekedő válaszaival terheli az oldalt, viszont érdemben nem válaszol semmire! Csak kérdezz bátran a többség segíteni fog, csak előbb szerintem tényleg olvasd végig a témaköröket, mert javarészt már minden infó fenntvan.

Sok sikert!

Üdv:
Szilvi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4733 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Fizetések, megélhetési költségek

Kőszőnőm, hozzászolásotokat, ezért osztottam itt meg veletek a problémámat, hogy segitsetek dőnteni nekem,nehogy hülyeségbe menjek bele:blush: .
Igen Julianna egy kis panzioban is dolgozom heti 3-napot délelőttünként.
és heti 3 napot délután egy mosodában:)
De az első helyre ahová mentem proba munkára (és most is keresnek münkaerőt sőt bővitik a munkahelyet ) Ez egy olasz cég.
és a főnőke hivott fel,hogy ez az őtlete, hogy fizet nekem 1000 eurot havonta és ő a dolgozoknak kb most 80 fő ,mivel nehéz munkát végeznek ezért fizeti ő nekik a masszázst. Ez a dolgozoknak ingyen lessz természetesen :)
Én csak a vállalkozoitól félek, hogy sokat kell utánna fizetni,havonta.
meg ha meggondolja a cég magát kb 3 honap után.
De arra is gondoltam, ha elkezdem itt hirdetni magam meg talán jőn még annyi vendég,hogy ha a cég visszakozik akkor megélek bellőllük na ezt nem tudom ????,
mit gondoltok. ? maradjak a kényelmes szobbaasszonyként vagy jobban járok magánvállalkozoként?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4734 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Fizetések, megélhetési költségek

Kőszőnőm válaszodat.

A főnők azt mondta ,hogy a dolgozoknak jutattásként adja, akkor gondolom ingyen.
Igen én is a vállalkozástol félek, mert most elmegyek dolgozni és máris fizet oránként a főnők.
Igaz magyarországon magam ura voltam a szalonban :P időbesztás szempontjábol jobb
De ha tudnék még vendégeket vállalni és jőnnének is akkor minden villágos lenne,csak kis 3 ezres településen és itt van vagy 3 masszőr, és pedikürős hát nemtudom.
Párom azt mondta vágjak bele ;) és hivjam vissza az Olasz cég főnőkét, mert jővőhéten jőnne megnézni a lakást,hogy hol tudnék maszirozni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4735 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Fizetések, megélhetési költségek

;) Igen jol gondoltad kis panzioban is dolgozom 3 napot hétvégén,
(lehet itt is reklámozni fogom magam) de nem masziroztatt itt a cég.
Most olyan gyorsan pürügnek velem a dolgok, hogy még én is alig tudom kővetni.
Egy évig sirtam-ritam a munkahely hiánya miatt és most tessék a főnők jőn a házhoz :kiss: felajánlani a munkát.
És most nem tudom mi volna okos ,ezért kérdem tőlletek itt sok szuper ,okos ember van talán tud sok jo tanáccsal ellátni, és jol tudok dőnteni, mert igy már 49 évesen most magánvállakozoként itt elkezdeni, és nem jőn be mit csinálok, ez jár a fejemben.
Párom az azt mondja vágjak bele :blush:
De ő másképp gondolkodik, na és temészetesen férfi, azt mondja segit masszirozni a fiatal pipiket :evil:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4742 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Fizetések, megélhetési költségek

szilagyisz írta: Egyébként meg ne vegye el a kedvedet, hogy egy-két fórumozó kizárólag kötekedő válaszaival terheli az oldalt, viszont érdemben nem válaszol semmire! Csak kérdezz bátran a többség segíteni fog, csak előbb szerintem tényleg olvasd végig a témaköröket, mert javarészt már minden infó fenntvan.
Üdv:
Szilvi

Kedves Szilvi,
A különbseg a magyarok es egy nemet munkaltato között, hogy a nemet munkaltato nem mezes -mazos leveleket es tanacsokat ir a forumon, hanem kizarolag a lenyegre törekszik szakszerüen es targyilagosan. Senkinek nem vesszük el a kedvet, eppen ellenkezöleg, megprobalunk mindenkit ova inteni a ballepesektöl es a teves -itt a Forumon van böven- informatioktol megovni.
De ha te ugy veled, hogy informationk kötekedö hangnemben irottak, akkor egyszerüen hagyunk mindenkit ugy neki vagni a vilagnak ahogy ti öket informaljatok.

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!