Bankkártya Németországban

Több
12 éve 6 hónapja #8228 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Tizy.

Tegnap nyitottunk számlát egyik kollégámnak a Sparkassenél. Bementünk az egyik helyre ott azt mondták h csak időpontra rudunk menni és az is csak másnap van.
Tovább mentünk egy másikhoz ott egyből fogadtak. Személyi kellett. Lakcím bemondásra. 10perc és élt a számla már be is fizetünk rá majd utaltunk ott helyben személyesen.

szó mi szó. ez bank válogatja. Menny tovább egy másik fiókba. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8229 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Nem kell jönni-menni. Még ha nem is sikerült DECOTEXT-nek igazán a témához kapcsolódóan válaszolnia, egyben igaza van: online bank.
Én spec. az elmúlt 15 évben egy kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor voltam személyesen ügyet intézni bankban. Nem vicc. Igaz időmilliomos sem vagyok. :)
netbank ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja #8232 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

laolaj írta: A vicces az h nem tudom intézni a számlám dolgait vagy csak a lezárását és nem az amivel próbálkoztál viccelődni. A befizetés és a pénzlevétel megint egy másik dolog. Itt a befizetés volt említve nem a levétel. 2 kapufa. Otthonit én is online kezelem.

Kedves Laolaj!
Látom nem értetted! Ez egyáltalán nem volt vicc! Pontosan ezért kell személyesen intézni mert különben bárki csinálhatna akármit a számládon.. Az meg teljesen mindengy, hogy befizetsz vagy kiveszel esetleg utalsz! Itt a "hozzáférésröl" van szó! Online is azért van egy többszörös ellenörzés......
Megoldás: nyiss a mostani lakhelyeden egy másik számlát, és onnan utalhatsz a régire, ha be akarsz rá valamit fizetni! Kérdésem: ha már nem ott lax és nem használod akkor minek rá pénzt küldeni? Valamiböl kimaradtam?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8233 Írta: Tizy
Tizy válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Köszi Mindenkinek a jó tanácsokat. Valszeg netbank lesz a vége. Mindenkinek kellemes hétvégét

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8235 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Én azt értem h te mit akarsz nekem itt ecsetelni. Abban az esetben ha azonosítani szeretek volna akkor elkérik a személyim vagy az útlevelem mert mind 2t elkérték mikor nyitották nekem.
Az intézéshez meg otthon is elkérik.
A számlára azért akartam befizetni mert haza kellett küldenem és csak így lehet. B)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #8236 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Szia laolaj,
Akkor most mar csak az nem ertem, miert kell befizetni....az ember fizeteset es egyeb juttatasokat altalaban utaljak a szamlara.

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!