Bankkártya Németországban

Több
12 éve 4 hónapja #8890 Írta: Nitoj
Nitoj válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Kedves trosztg12345!

Köszönöm a hasznos információt! Engem most már csak annyi érdekelne, (Sparkasse EC kártyám van nekem is) hogy a magyarországi pénzfelvételnél mennyi extra költséget számol/számolt fel?
Köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #8898 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

laolaj írta: ......Máshol kezdtem, és azért kerültem ide mert mondtam, hogy nem megyek haza. Tanulni jöttem ki. Igen a nyelvet. Bár ezzel a munkával nem fog menni a dolog. Heti 6nap, 1 nap 12-13ó. Nincs idő rá. ......

Szerintem tanulj meg kinaiul! Ez nem vicc! Kina gazdaságilag az egyik legdinamikusabb ország ma a világon! Ezzel bármelyik európai országban kaphatsz munkát később is. Nem sok európai beszéli a mandarint!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • becsine
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 4 hónapja #9708 Írta: becsine
becsine válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Kedves Gergő!
Számlanyitás előtt állunk. Nem ismerem a Netbank-ot, amit említettél. Megbízhatók? Magyarországon mennyire használható kp felvételre, vásárlásra. Előre is köszönöm a válaszod!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #9709 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Több tucatnyi embernek ajánlottam, hogy ott nyissanak online számlát, még senki nem panaszkodott. ;) Mastercard-ot tudnak adni amit otthon is használni tudsz, a készpénzfelvétel költségét nem ismerem de az soha nem a legolcsóbb mulatság, jobb magyar számlára utalni szerintem, illetve csak vásárolni vele.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #9719 Írta: Ambrusch
Ambrusch válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Nem ismerem a Netban kondicióit. Viszont ha itt vagytok No-ban főleg, itt szinte mundenhol csak az EC Cardot fogadják el, amivel a vásárlás ugyanannyiba kerül mint a kézpénzfelvétel. Minden tranzakció azonos értékű. A Sparkasse-t ajánlotta nekem minden német ismerősöm. A számlavezetési díj 2 euro havonta, Valaki azt írta a forumon, hogy ezt lehet Mo-on is használni. Hátrányam hogy ezzel otthon is fizetni kell a használatért. Viszont, 1000 euro a pénzfelvételi korlát. Tehát valszeg egy felvétellel megússzátok havonta. Nem azt mondom, hogy ez jobb megoldás, csupán alternatíva.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #9735 Írta: trosztg12345
trosztg12345 válaszolt a következő témában: Bankkártya Németországban

Szia,

elnézést, most vettem csak észre, hogy írtál. Semmilyen költséget nem számolt fel, ráadásul ahogy észrevettem középárfolyamon váltották. Kis összegű vásárlásnál stb. nincs jelentősége, de nagyobb összeg esetén megéri kártyázni, 3-4 forintot nyer az ember eurónként !
Szép napot !

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!