Hausengel GmbH információkérés

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32126 Írta: Lac
Lac válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Udv mindenkinek.

Sajnos meg mindig ekezetek nelkul. Nem tudom hol kezdjem , olyan 2 hetig tartott a megvizsgalasom, mert nem M.o-rol startoltam .Rendben is volt meghivtak egyenesen a szekhlyre .Valami kozeli varosban az Esso-kutnal kellet kiszalnom hajnali 4 -orakor,de sebaj ha az ember dolgozni akar mit megnem tesz.
Sehol senki , olyan 2ora mulva jon egy feher auto hogy en ,vagyok e aki a Hause.=nel szeretnek dolgozni.8-kor mar az irodaban ulok es varok, kiderul hogy nem az a hely ,amit mondtak telcsibe. Valtozott mert azt mar egy masvalaki kapja meg.De meg nem erkezett meg ugyhogy van eselyem.Innen mar porognek a dolgok , a nemet nyelvtudasomnak koszonhetoen en kapom a nehezebb helyett.Szabad vagyok ejszaka 2-ig ugyanis nincs aki levaltsa , a sracot, mindenkeppen nekem kell menni. Sem megismerni a beteg korlapjat ,se semmi bele a kozepeben. Szornyu egy hely volt mar megbantam ,de nem ugy akartam bemutatkozni hogy az elso hely a cegnel, es maris vissza dobom[pedig az lett volna a legjobb]. Nem kezdo vagyok , megjegyzem oly 5 -ev all a hatam mogott a szakmaban. A lenyeg az 4 honapot toltottem el ott.Utanna mar csak nemet szakkepzet apolokat kuldtek ,de senki nem birta 2 hetnel tovabb, de a legjobb hogy nem is akart vissza menni senki pedig olyan 8 apolot probaltak ki.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kirschblute

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32131 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Szia, Lac!
Nagyon kemeny amit irtal, mondhatom, hogy nem volt valami nagy szerencsed.
annakidejen, jo par evvel ezelött dolgoztam az emlitett cegnek, majdnem harom even at. ezalatt 4 helyem volt, 2 honapos valtasokban, tehat 2 honap munka, 2 honap pihenes, emiatt valasztottam ezt a ceget akkor.
engem is a szekhelyen fogadtak, a repülöteren vart a feher ceges kocsijuk, a vendeghazukban aludtam egy ejszakat., söt vacsi is volt, igaz önkiszolgalasban.de ingyen A szerzödeseket masnap irtuk, es felvilagositottak a csaladrol amit valasztottam..igen, volt akkor valasztasi lehetöseg. A csaladhoz is a ceges kocsi vittek az elsö alkalommal, utanna magam oldottam meg, az utiköltdseg fizetve volt..
A fizetes-szamlazas is pontos volt. Ja, a lenyeg hogy volt menekülesi lehetöseg is, ha esetleg nem stimmelt volna valami a kiközvetitett csalad es köztem. Azt mondtak jelezni kell, levaltanak es uj helyt kinalnak fel. Ilyenre hala az egnek, nem volt. szüksegem ;)
Azert irom le mert ahogy olvastam, nalad botranyosan törtent szinte minden. Sajnalom, ilyen körülmenyek között valoban nem is lehetsz jo velemennyel. Kivancsi vagyok, lesznek e ujabb hozzaszolasok, esetleg frissebb tapasztalatokkal. Ha igen, akkor valami nagyon elromlott a fenn emlitett cegnel. Szomoru.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32137 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

a közbensö idöben utannaneztem forumokon de kimagasloan negativ beszamolokat nem talaltam roluk. Többnyire dicserik a munkajukat, de vannak negativumok is, többnyire informacio, es koordinacio teren.
amit talaltam viszont utoljara, az magaert beszel. Akit erdekel kattintson a linkre.


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32150 Írta: Lac
Lac válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Nagyon szep a beszamolo de vajon milyen nemzetisegu alanyok voltak megkerdezve, ugyanis ha csak egy nemzethez tartoztak akkor minden vilagos {.aki ismeri a ceget az tudja hogy min.5 nemzet allampolgarai alkotjak a dolgozokat} Tudnek , tobbet irni , es nagyon megkerdojeleznem , az egeszseg biztositasi helyzetet, mert nekem meg a mai napig hatralekos az egyenleg. Egyebkent nagyon sok lehetoseg van meg csak korul kell nezni de , ha a ceg jo akkor nincs mitol felni, bele kell vagni mint minden szakmanak ennek is van szep oldala . Most egyszerre ket orszaggal is probalkozom az egyik Hollandia , a masik Svajc

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32209 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Szia, tudnék mondani a Hausengelről-felejtsük el, nem teszem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32214 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Szia, Mari, pedig jo lenne ha vannak friss informacioid, Sokat segitenel abban hogy mi valtozott az emkitett cegnel, es erdemes e oda jelentkeznie azoknak akik ezt a munkat valasztjak.
az mas dolog, hogy hogyan jön le az, hogy egy informaciokerö topikba beszol valaki hogy van mondanivaloja...aztan megsem teszi.
Ha van mondsanivalod es irsz ide, akkor fejezd be amit elkezdtel, hidd el örömmel varjuk. Ha nincs mit mondanod, akkor pedig ne szolj be . Tehat, nyugodtan mondd el amit akartal, itt nem tudjuk ki vagy, ha esetleg attol felsz hogy beperelnek hamis allitasok miatt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!