Hausengel GmbH információkérés

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32217 Írta: Lac
Lac válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Az ott elszenvedett seruleseim miatt van ket CT felvetelem , amit eloszor a sajat zsebembol kellet kifizetnem ,aztan nem a ceg,hanem a csalad alta.De nem azert mert olyan olcso volt ,hanem mert ez igy illett.Ugynevezet betegbiztositas mellet , mert Barmikor igazolni tudom, mert CD-ekre kerult.
Csak azt nehezteltem ,hogy akkor a ceg,franchise rendszereben,nem allt jogi segitseg.Utanna kerult bele az igazi oka a betegsegnek a korlapra ,mert allitolag nem tudtak, hat persze .Aztan megtudtam ,igaz,mas nemzetisegiektol, hogy az ilyen esetek nem igazan ritkak, attol fugg, hogy ki kit ismer ,es milyen tapasztalatokkal rendelkezik.
Az tutti hogy egyedul maradsz ha baj van. En sem gondoltam, a jogi biztositasra, csak utanna neztem meg hogy mennyibe kerul, nem talaltam olcsobbat mint 229 eu. egyhonapra.. Tudtam hogy ugysem fogok vissza menni a ceghez ,mert ha valami rosszul kezdodik, azt nem erdemes tovabb csinalni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32221 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Ez nagyon durva :(
De gondolom, nem akarsz feljelentéssel bajlódni? Ilyen rosszat még nem hallottam.
Mi a betegsége az illetőnek?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32222 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Elárulná valaki mi ez a "franchise" dolog? Mert nekem nagyon gyanús, hogy valamit itt nagyon másként adnak el mint kéne (lehetne)!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32226 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Szia Pflegerin,valóban így a fél válasz-állásajánlatot írtam le,tanácsot adtam a kezdő Kollegának a második soromban-az én időmben tiszta lengyel cég volt,a vezetése ma is az.Egyáltalán nem borultak ránk,lengyel.-magyar testvériség címén,sőt,nem is végezték a munkaköri kötelességüket.A közösségi szállásra élénken emlékszem:23 óra utazás után először éjjel 2-kor a távozó lengyel kolleganők után kitakarítottunk,ágyat húztunk,kivittük az ágy alól a két nagy szemetesnyi üres vodkás üveget.Zuhany után lefeküdtünk volna,de jött haza a következő csoport,hasonló állapotban.Kiközvetítettek ápolónőként,és mire odaértem,takarítónő lett belőlem.Ez a fizetésemnél volt a leglátványosabb.DUPLÁN lehúztak,napi t0 Eu az én zsebemből,590 Eu havonta a családtól.Kibírtam négy hónapot-12 kilót fogytam bele.Ellenségemnek se kívánom.Most zömmel román és lengyel lányok vannak.Kevesebbért mennek el dolgozni,mint mi.Részemről a négy hónap alatt EGY fizetési papírt sem kaptam,utiköltségemet előre én fizettem:25000 Ft-ot,visszafelé a család.Adózni sem adóztam,bejelentve se voltam.
Menjetek gyerekek,fiatalok vagytok,én már csak megmaradok a szép kis tiszta svájci állásomnál,ami nekem,a cégemnek,a gondozottamnak és családjának is nagyon jó.Kérdezzetek,ha lehet itt válaszolok,ha nem " sérti az ügynökségek érdekeit "az igazmondás.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lac

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32232 Írta: Lac
Lac válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Szia Kirschblute
En vartam ,hogy ok jelentsenek fel, valmilyen okbol.peldaul, gondatlan munkavegzes, ami a leggyakoribb, hogy jo kifogas legyen, es nehezen megfoghato, bizonyithato.De nem ez tortent, besoprtek a szonyegala.Ugyis jonnek meg ezren , mivel most is 6000 ember dolgozik a cegnel, csak kar hogy nem voltak megkerdezve.Ajalom a Lohnsklaven, cimu filmet mit jelent a franchise ,rendszer manapsag,ez nem csak minket erint.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32233 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Gergő, én is erre kérdeztem rá, amikor írtam nekik, de nem válaszoltak. Aztán nem volt időm firtatni a témát. Alapból meg tudod, hogy mi a 'franchise' , gondolom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!