Hausengel GmbH információkérés

Több
10 éve 9 hónapja #32246 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Sheenka, ha van megkezdett honap es közben letelik a szolgalatod, akkor kerd meg a ceget hogy szamlazza ki neked indulas elött minimum egy hettel, hogy a bankszamladron legyen idöben. En anno igy tettem ha honap közepen jart le a szerdözes az adott csaladdal..
jo olvasni teged is, tehat a ceggel nincs különösebb baj, le3het tovabbra is ajanlani. Velem korrektek voltak, remelem ebböl nem adnak le.
Ahogy tudom a ceg nemet, söt nemet alapito-tulajdonosa van, de valoban rengeteg volt a lengyel munkatars. azthiszem kezdetben csak velük dolgoztak, utanna alltak be magyarok, ukranok, romanok is. Minden nepnek vannak nagyon alja ,es rendes, dolgozni tudo kepviselöi is. De ez csak egy gondolat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32251 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Kettő hónap után kaptam fizetést-csak a család kapott számlát,én megnézhettem az átutalásukat.
Jelenles i a tulajdonosasszony lengyel és a fia is,ő is perfekt lengyel-orosz.
Szeretném részemről ezt a témát befejezni-fenntartom a véleményemet,de ez értelmetlen szócséplés.Otthagytam őket,nem tartozik a kellemes hónapjaim közé-Heskem sem bűvölt el.
Megtaláltam a számításomat másutt.
Mindenkinek kitartás,és üdv.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lac

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32254 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Lengyelek? ugyan. a honlapon megtalaltam a ceg magyar nyelven irt törtenetet is..de van ott jobb oldalt a kis ablakban sok info. Több nyelven irnak mindent, mert többnyelvü munkavallaoik vannak ugye...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32255 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Kedves kirschblüte, a honlapon ezt is megtalaltam, miert nem lapozzatok at informaciokert a ceg honlapjat?Van ott ennel joval több is.
De ezt itt neked.
a Hausengel franchise koncepcioja:


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

sokszor nem tudom mit gondoljak, a sajat tapasztalat jo volt anno. korrekt cegnek ismertem meg. Valoban 24 oras notfalltelefon van több nyelven a gondozok reszere, ha a csaladdal gond lenne, lehet kerni masikat. a szamlazas is pontos volt.
Sajnalom hogy igy jartatok, valoban durva amit elmeseltetek. de mint mindig, az eremnek ket oldala van.
Sok sikert kivanok nektek a tovabbi munkatokban,ami nem könnyü, de megvan a szepsege es bizony jol lehet keresni vele. Ha okosan csinalja az ember. :wait:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32256 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

pflegerin, köszi, de ezt olvastam anno... Én egy egyszerű választ vártam volna, ami a te egyik hozzászólásodból kiderült azért. A francishe rendszer gyakorlati működését, számlázás-fizetés módját. Hogy leírják, hogy nekem ez a franchise mennyibe kerül havonta, hogy néz ki a többi költséghez képest... Ilyen leírást nem találtam a honlapon.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32258 Írta: Lac
Lac válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Kedves Pflegerin

Remelem tovabbra is ott dolgozol, mert nagyon ugy nez ki, a hozzaszolasadbol, de megkellene kerdezni , a masnyelven beszelo dolgozokat is, es nemcsak nemetul tudnak hanem oroszul is , peldanak az okaert en, a letteket kerdeztem meg. Notfall pedig este es ejszaka nem valaszol,vagy a legjobb esetben ,varni kell reggelig ha kibirod hogy tizpercenkent kopognak az ajtodon reggelig. A jogsegely pedig nulla ha az teged mint alkalmazottat erint.Ja a koncepciohoz amit ott reszleteznek a valaszom tovabbra is a film Lohnsklaven.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!