Hausengel GmbH információkérés

Több
10 éve 9 hónapja #32260 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Lac,ezt mondom két napja én is Pflegerinnek.
Majd ha letöltött negyven évet a szakmában,ebből tizet külföldön,és akkor is minden céggel,minden tevékenységükkel elégedett,és le is írja,hogy "csak okosan kell csinálni"-tehát ő okosan csinálja:itt nekem nincs több szavam.
Ennyi információcsere után kijelentetni,hogy okosan kötött szerződést_amikor még a GERGŐ sem érti mi a csodáról beszél,és NINCS konkrét nyoma a honlapon,az a jó,hogy Pflegerin megtalálta,és a számításait meglelte,csak nem látom leírva!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32261 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Pflegerin, még hozzátenném, hogy munka után érdeklődtem, nem azt kérdeztem tőlük, hogy mi aza franchise rendszer? (Ha eddig nem lett volna egyértelmű. )
Az, hogy náluk konkrétan hogyan működik, az egy teljesen normális, jogos kérdés.
És van ismerősöm, akinek szintén nem válaszoltak, aki munkát szeretett volna kapni náluk. De most a leírásokból kiderült, hogy inkább az igénytelenség felé tendálnak.
Jó dolog ez a fórum, köszönöm -tudok előre tájékozódni. Okosan.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32263 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Jawohl,
ez pontos meghatározás volt.
1.igénytelenség
2.tömeges munkafelvétel
3.Minél olcsóbb munkaerő felvétele
4.rossz.kontaktus
5.rossz kapcsolattartó-gőze sincs,mit tudsz,és mire vagy alkalmas OTT azon a helyen,amit elvileg tüzetesen megnézett.

A többi mind nagyon jó,korrekt,Pflegerin !
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lac

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32269 Írta: Lac
Lac válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Szia wagnermari
Vegre valaki aki tudja, hogy miert dolgozik ebben a szakmaban es ralatasa van a dolgokra.Mindenki aki mar kijutott nem azert hagyta el Magyarorszagot mert nagyon jo voly az anyagi helyzete ravitte a muszaly elni, cimu slager.Ahelyett hogy osszefognank,es megprobalnank, mi egyutt bebizonytani, kivetelnelkul hogy igenis helyunk van itt is mert kemenyen dolgozunk,mert ugyanis egy ORSZAGOT KEPVISELUNK, munkankal es attitudunkel, ehelyet, ilyesmikkel kell toltenunk az idot .Hogy mi igaz es mi nem.Allitom hogy klasszissal jobbak vagyunk ,ennek azoldalnak is az lenne a lenyege hogy aki nem ismeri a helyzetet ide kint ,lassa hogy hol vannak a buktatok,mert nem minden arany ami fenylik. Koszonom mindenkinek aki elovasta a hozzaszolasaimat, csak raakartam mutatni a hibakra, hogy masok tanuljanak belole,csinaljak jobban, mert nekem nem volt szerencsem ahhoz hogy valakitol utmutatasokat kapjak a ceggel kapcsolatban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32272 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

Wagnermari, aranyos vagy, de ahhoz mar eleg idös vagyok hogy szemelyeskedjek, annak ellenere hogy burkolt megjegyzesed nekem szolt. Nem vagyok 40 eve a szakmaban, csak 26 eve. jövöre lesz 28. evfordulom nemetorszagban. Nem voltam sok cegnel, de akadt nehany. most önalloan vegzem ezt munkat kb 14 eve.
Szeretem, erdemes csinalni, persze elismerem, nem könnyü munka. Ezt soha nem allitottam.
Minden jot es sok sikert kivanok neked a szakmaban, a 40 ev tapasztalatod mar feltetelezi azt hogy okosan csinalod
Mivel elsösorban segiteni jarok ide, tanacsot adni idösgondozas temaban, igy nem folytatom a szemelyeskedest. Ne engem tamadj, ha gondold van az elettel. Nemtehetek rola, hogy mast tapasztaltam az emlitett cegnel. az irasaid miatt kerestem ra elsösorban a honlapjukra. Nem vagyok az ö ügyvedjük sem hogy vedjem. Maradjunk a tenyeknel, igy belinkeltem a kert szöveget a honlapjukrol. akit több erdekel roluk, az olvassa el azt ahonlapot, irgumburgum es ne nyavajojon, hogy nincds info.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32273 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Hausengel GmbH információkérés

#Itt most tudatom minden 'Hausengel ellenes hozzaszoloval, hogy a ceget nem en vezetem, nem en alapitottam, nem vagyok a vedöügyvedjük, es nem vagyok es soha nem voltam alkalmazotti viszonyban velük. anno a franchise systemjük altal dolgoztam altaluk a megbizoimnak. Velem korrektek voltak, hibat nemtalaltam, a szamlak rendben voltak.Kövezzetek meg, hogy nem szidom öket, hanem azt irom, amit EN tapasztaltam ott. :hyper:
Akinek rossz tapasztalata volt az pedig irja azt. B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zoldr.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!