Albérlet, lakhatás

Több
11 éve 3 hónapja #28741 Írta: viragviola
viragviola válaszolt a következő témában: Albérlet, lakhatás

Bocsi ,ezek árban nagyon jók,de mik ezek vagy milyenek ezek?Fél évre kéne nekünk valami.ezek a gyakornoki fizuhoz nagyon jók lennének

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 3 hónapja #28755 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Albérlet, lakhatás

viragviola írta: Köszönöm "prosperus"ésDEKOTEX fél évre kellene keresni szállást mert fél évig lesz a mercinél.A gyakornoki fizu nem túl sok, csak valami kicsi panzió jöhet szóba .Biztos nagyon butának tünök, de mi az a Ferienwohnung?


Nyaraló.
Keressetek egy WG-t. (WG= Wohngemeinschaft= lakóközösség) Több bérlö lakik egy lakásban. Konyha, fürdö közös, mindenkinek saját szobája van. Nagyon gyakori ez a bérlési forma pl. egyetemistáknál tehát a keresést leszükitheted az egyetemekre. (Föiskolákra) Ha a mercihez megy, ott is érdemes érdeklödni, mert rengeteg vendégmunkás (akik idöszakosan) dolgozik ott!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: viragviola

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28808 Írta: Ivett1990
Ivett1990 válaszolt a következő témában: Albérlet, lakhatás

Prosperus, ezek nagyon jok, es elegge olcsok! De ide az ember bejelentheti magat, mint "allando" lakos? gondolok ilyenre, pl hogy fel evre vagy egy evre, amig nem szed ossze annyi penzt az ember, hogy kitudjon venni maganak egy kis lakast?? koszi elore is :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28812 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Albérlet, lakhatás

Ivett1990 írta: Prosperus, ezek nagyon jok, es elegge olcsok! De ide az ember bejelentheti magat, mint "allando" lakos? gondolok ilyenre, pl hogy fel evre vagy egy evre, amig nem szed ossze annyi penzt az ember, hogy kitudjon venni maganak egy kis lakast?? koszi elore is.

Nem hogy be lehet, hanem be is kell, ha nem turista vagy!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28860 Írta: DevDes
DevDes válaszolt a következő témában: Albérlet, lakhatás

Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy ha lakóközösségbe lépek be, akkor az alb. szerződést módosítani kell, amit ugye viszek a hivatalba bejelentkezéshez, ha jól gondolom? Tehát nem úgy jelentkezek be, hogy bemondom a címet ahol lakok, és adnak erre egy papírt..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #28871 Írta: streda
streda válaszolt a következő témában: Albérlet, lakhatás

Hello mindenkinek, eloszor is udvozolni szeretnek mindenkit, eloszor vagyok itt es nem reg regisztraltam, eleg komoly beszelgeteseket olvastam vegig.Szeretnek kimenni Koln kornyekere, az utazasi irodat megtalaltam, a nemet nyelvet eppen gyakorolom mivel 10 eve nem gyakoroltam es eleg gyenge vagyok, de szeretnek felkeszulni a kimenesre es gondoltam irok ide. Egy lakasra lenne szuksegem, de sajnos nem tudom kitol erdeklodjek, lattam WGket is neten, de nem tudom hogyan mukodik az ilyesmi , szuksegem lenne nemi segitsegre, elore is koszonom

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!