h itt milyen jó

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #10174 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: h itt milyen jó

balazsbene76 írta: Szia Éva!
Kösz hogy felvetetted helyettem!:)
Balázs

Ezt a kérdést hetente többször felteszik DCT-nek de csak egyszer-kétszer hagyom jóvá. :)
Miért is? Mert már nagyon unalmas, hogy egy vitában érveket hoz fel és erre azt kell feltenni kérdésként neki, hogy akkor miért nem költözik haza. Nagyon unalmas.
Látom nyomtál is érte egy köszönömöt Évának, plusz még írtál is egy hozzászólást. ;) Gratula!
Vajon DCT több mint 600 hozzászólásából (amiben van bőven használható információ, sőt tovább megyek bőven van olyan amikor rajta kívűl senki nem válaszolt valakinek hónapokig) hányra nyomtál köszönömöt? :angry:
Nekem úgyt űnik ez a facebook majomkodás berögzült már sok emberbe és keveritek a kedvelem funkciót a köszönömel. Pedig két teljesen különböző dolog.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: balazsbene76
Téma zárolva.
  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #10178 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: h itt milyen jó

Szia Gergö!
Azert irtam DCT-nek ezt, mert gyakran ugy erzem, idealizalja az otthoni helyzetet. Sok jo hozzaszolasa van, de ezek nagyon - söt tul -szubjektivak. Mind szubjektivak vagyunk, ez termeszetes is. De valahogy DCT-nel amikor nagyon erösen szubjektiv, bizony gyakran nehezen venni ki a szavaibol azt, ami jo.
Es bizony sertö valakire azt irni, hogy a beteg gyerek az ö szemelyes problamaja, es miert nem dolgozik. Ilyenkor azt irnam szivesen, hogy kivanok neki ilyen beteg gyereket, vajon az ö felesege tudott volna-e mellette dolgozni. Es bizony a rovarcsipes allergiaban meg lehet halni...halnak meg evente többen ebben -olyankor azonnal kell az injekcio, ami ilyenkor eletmentö. Egy felnött magaval hordja - szoktam en is felirni - es beadja maganak, de egy gyerek ezt meg nem tudja. Bizonyara, amint eleg nagy lesz, megcsinalja egyedül is.
Ebböl tegyel bele, amennyit gondolsz..
szia:
Eva
Téma zárolva.
Több
12 éve 5 hónapja #10180 Írta: htimea
htimea válaszolt a következő témában: h itt milyen jó

Sziasztok,

Decotext számtalanszor írta már,hogy jól keresett magyarországon is, mint ahogyan azt is számtalanszor leírta már,hogy miért jött Németországba. Például a gyermekei jövőjéért.

Nagyon szeretném,ha ez az oldal megmaradna annak,aminek indult és nem kellene úgy érezni magamat, mintha egy pletykarovatot olvasnék, vagy egy hírműsort néznénk.

Személy szerint nagyon sok segítséget kaptam Tőletek, rengeteg "ügyem" intéződött már el az információitok segítségével.

Mindenki a saját szemüvegén keresztül látja a világot, ne akarjátok már egymást meggyőzni, mert lassan elvész a sok bába közt a gyerek..... :)

Változatlanul ajánlom Echart Tolle írásait, melyekben mesél a fájdalomtestről....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo
Téma zárolva.
Több
12 éve 5 hónapja #10181 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: h itt milyen jó

Ha hiszitek ha nem, nekem megvannak a kis harcaim DCT-vel is. Nem könnyű. :laugh:
Nekem csak az a gondom amikor így neki szegezitek ezt a kérdést, hogy azt vitázás, érvelés helyett teszitek. Időnként nem is bánom. Na, de napjában 5-10 alkalommal? :ohmy: Bocsi, hogy ismétlem magam de már tényleg unom.
A személyes problémáról. Annyiszor írta már, hogy nem akar személyeskedni, stb. Hihetetlen talán? Igenis egy beteg gyerek személyes probléma, mi más lenne? :unsure:
Téma zárolva.
  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #10187 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: h itt milyen jó

Szia Gergö!
DCT nagyon gyakran szemelyeskedik, akarmit is ir. Es gyakran a modora...
Lehetne mashogy is irni, ugy kevesbe lenne banto, es jobban megertenek az emberek.
Mert en is morgok magamban, amikor azt latom, hogy idejön valaki, es azonnal a mindennel is többet akar a nemet egeszsegügytöl....De ez is egyeni. Mert nem tudom, otthon most mennyibe kerülnek a gyogyszerek, de itt 12 eves korig minden ingyenes. Es ez fontos, mert bizony sokba tud kerülni a gyogyszer. Termeszetesen szemelyes problema a beteg gyerek, de ha igy nezzük, minden szemelyes problema, az egesz eletünk....
szia:
Eva
Téma zárolva.
  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #10188 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: h itt milyen jó

Szia Timi!

Igen, olvastam., hogy DCT kizarolag a gyermekei jövöjeert jött ki. De ha ez igaz, akkior a gyermekei mar kirepültek, akar vissza is mehetne...közben ugye kiderültek egyeb dolgok is, pl a felesege betegsege....hol kapna meg Magyarorszagon azt az ellatast, mint itt?
Nem ketlem a joakaratat, es nagyon sok jo es hasznos hozzaszolasa van, de igen-igen szubjektiv...

szia:
Eva
Téma zárolva.