Milyen autót vegyek?

Több
11 éve 10 hónapja #20835 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

kfz írta:

Marcsusz írta: Sziasztok!Hu de szidja itt mindenki az Opelt.Tényleg ennyire szar auto.Most készülök venni akkor jobb ha meggondolom?


Nyugodtan vegyél Opelt, csak nézd meg kitől és ne legyen ezer éves. Továbbra is fenntartom, hogy Japán autóból csak a Honda... a többi egyrészt olyan büdös belül mint egy Lada, másrészt meg a formatervezőik megrekedtek a XX. század végén....a "hibastatisztikáikat" meg megveszik a "szak" újságíróktól ;) Tudom, mert javítottam őket :P
Senkinek se kérd ki a tanácsát...az autó használati tárgy neked, az előállítóknak meg eszköz az üzleti terv megvalósításához. Az egyik olyan mint a másik. (halkan mondom...a férfiak valahogy azt hiszik autószakértőnek születtek. Pedig ha nem olajozták még össze a kis kezüket max. kibicek lehetnek)
Az összes gyártmány lehet jó is meg rossz is. Kérdés, hogy mit fogsz ki ;)
Azt vedd meg ami tetszik. Legfeljebb ha használt nézz utána milyen az alkatrészek árszínvonala....

kb. 14 eve cegautokat hasznalok. Volt minden, a legtobbet kibiro az Opel Astra F, regi 1.6 motorral:) Lattam uj es hasznalt autokat is traileren, markafuggetlenul..
MOst lehet viszont el kell bucsuznom a cegautoktol, de bajba lennek ha valasztani kellene. Pont azert mert en is azt lattam, hogy barmi lehet jo vagy rossz:) Meg a Mercedes is ment szervizbe, ules alatti vezetek kontakthibaval:) Legzsak nem mukodott:) HA ilyen statisztikai tapasztalatod van, beszelgethetnenk:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 10 hónapja #20837 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

mahlzeit írta: Meg a Mercedes is ment szervizbe, ules alatti vezetek kontakthibaval..

Azt a leborult...Hogy birtad anyagilag?

3 kolegám is járt opellal! Egynél nem volt rendben a kocsi! Ez még nem
is lenne baj, de "Kulanz" vagy hasonlót nem ismernek...! Egyébként miért
van opel talákozó "Oscherlebenben" > az az keleten?

NO COMMENT

Gyerekek! Nekem teljesen mindegy, hogy mit vesztek magatoknak!
vegyetek félévenként opelt! A legdrágább ampérát, havonta cserélve!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20839 Írta: nagyberci
nagyberci válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

Szerintem pedig a Toyota a legjobb valasztas........., es persze abbol is az Avensis 2.2Dizel valtozat............... :laugh:

Azert vagyunk a vilagon, hogy valahol otthon legyunk benne!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20840 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: Meg a Mercedes is ment szervizbe, ules alatti vezetek kontakthibaval..

Azt a leborult...Hogy birtad anyagilag?

3 kolegám is járt opellal! Egynél nem volt rendben a kocsi! Ez még nem
is lenne baj, de "Kulanz" vagy hasonlót nem ismernek...! Egyébként miért
van opel talákozó "Oscherlebenben" > az az keleten?

NO COMMENT

Gyerekek! Nekem teljesen mindegy, hogy mit vesztek magatoknak!
vegyetek félévenként opelt! A legdrágább ampérát, havonta cserélve!

En konnyen:), de a cegem mennyit fizetett nem tudom:)
Eleg erzelmi tema ugy tunik ez az auto kerdes. En imadtam az F Astrat anno. A legnagyobb csalodas meg a Golf volt. Eleg vacak volt 200km-et ulni egy traileren:) Motor vezermuszij mittomen.. Lehetne azert sok dolgot osszeszedni barmirol.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20850 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

A totalcar oldalon a népítélet részben érdemes nézelődni. Van sok marhaság ( márkafanok ) de alapvetően tulajdonosi vélemények.
Egyébként a szervizes barátom szerint azt érdemes nézni, hogy mire akarod használni. Diesel csak nagyon sok km levezetésével hozza vissza a ráköltött pénzt, ráadásul elég egy rosszul sikerült tankolási hely megválasztás, és oda egy kisebb vagyon. A régi autók sima szívóbenzinesével minimális a hiba előfordulás. Egyébként az ADAC statisztikák szerint a legtöbb hiba elektronikus eredetű, ami ráadásul kivédhetetlen. Opel ügyben az F és G astrára jók az ajánlások.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20851 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

mahlzeit írta:

kfz írta:

Marcsusz írta: Sziasztok!Hu de szidja itt mindenki az Opelt.Tényleg ennyire szar auto.Most készülök venni akkor jobb ha meggondolom?


Nyugodtan vegyél Opelt, csak nézd meg kitől és ne legyen ezer éves. Továbbra is fenntartom, hogy Japán autóból csak a Honda... a többi egyrészt olyan büdös belül mint egy Lada, másrészt meg a formatervezőik megrekedtek a XX. század végén....a "hibastatisztikáikat" meg megveszik a "szak" újságíróktól ;) Tudom, mert javítottam őket :P
Senkinek se kérd ki a tanácsát...az autó használati tárgy neked, az előállítóknak meg eszköz az üzleti terv megvalósításához. Az egyik olyan mint a másik. (halkan mondom...a férfiak valahogy azt hiszik autószakértőnek születtek. Pedig ha nem olajozták még össze a kis kezüket max. kibicek lehetnek)
Az összes gyártmány lehet jó is meg rossz is. Kérdés, hogy mit fogsz ki ;)
Azt vedd meg ami tetszik. Legfeljebb ha használt nézz utána milyen az alkatrészek árszínvonala....

kb. 14 eve cegautokat hasznalok. Volt minden, a legtobbet kibiro az Opel Astra F, regi 1.6 motorral:) Lattam uj es hasznalt autokat is traileren, markafuggetlenul..
MOst lehet viszont el kell bucsuznom a cegautoktol, de bajba lennek ha valasztani kellene. Pont azert mert en is azt lattam, hogy barmi lehet jo vagy rossz:) Meg a Mercedes is ment szervizbe, ules alatti vezetek kontakthibaval:) Legzsak nem mukodott:) HA ilyen statisztikai tapasztalatod van, beszelgethetnenk:)

Én is ilyen F astrat hajtottam 2003-ban, céges autó volt 8 éves, mikor megkaptam és megláttam a km-óra állást nem hittem a szememnek, mert valami 720ezret mutatott. Én még beleraktam 9 hónap alatt 78ezret, és az olajcserén kívül hozzá sem nyúltunk, után 2 magán autóm is ez a fajta volt, 0 problémával. Mondjuk engem a kocsik soha nem érdekeltek túlzottan + azért nem vetett fel a pénz annyira, hogy érdekeljenek a jobb autók. :laugh:
Most egy nissan almera acenta + van, nekem ennél jobb autó nem is kéne, ha nem lenne ilyen kicsi...
Ezért is gondolkodok egy kombi H Astran, mert 2 gyereknek kell a hely, de én a dízelektől kicsit félek... esetleg vélemény?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!