Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Több
11 éve 2 hete #30187 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Gergő beküldte:

Te mit kezdesz egy földönkívűlivel ha bekopog? :laugh:

Ez függ attól, hogy támad vagy segítséget kér. No és attól is, hogy a segítség kérése kimerül-e válaszadásban, vagy az életemet is kockáztatni kell??? :laugh: :laugh:

Kérlek ne csinálj minden topikból "Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?" topikot!

Megértettem, nem csinálok!!!
Oké Gergő, pattantam! Bocs a viccért! :chuckle: :chuckle:
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 hete #30188 Írta: skolik
skolik válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Hát ha a szoknyám alá akarsz nézni, eldekkolhatsz földön pár évig.....ugyanis én hordom a nadrágot...Na jó..Én IS:-)
Mind említettem volt én anno leírtam hogy melyik városban fogok élni, milyen munkát keresek. Csak azt nem írtam oda, hogy nem azt várom, hogy ők protezsáljanak be valahova, csak írják meg hol kezdjem a keresést. Mert ugyan a férjem itt élt, és dolgozott, de én nem tőle vártam hogy munkát keressen itt nekem, én akartam megkeresni. Én azt gondolom, jól eladtam magam, bár kurvának azért még nem mennék el:-)) Az eredeti témához visszatérve és 2 fórum tapasztalatát ismerve: SOSEM fogunk eljutni oda, hogy mindenki úgy kérdezzen és azt amire valóban kíváncsi. Legalábbis addig nem amig az emberek szeretnének kijönni No-ba dolgozni. Kár is ezen agyalni meg vitatkozni akik régóta vagyunk ezeken a fórumokon, mi tudjuk. Az újak meg csak azt veszik le, hogy beugatunk...Igen, mert ő a 867 123. ember aki ugyanazzal a félinformációval jön. Tudom nem vigasz, de ez a magyar munkakeresős oldalakon is így van. Pl. egy tegnapi gyöngyszem, egy magyar kisváros FB-oldaláról: "Asztalos munkát tud valaki?"
Na most erre válaszolj úgy hogy kedves és informatív legyél és ne sértődjön meg:-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 hete #30190 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Heditta,
most mar nem hagy nyugodni hogy ne irjak par gondolatot.
Pl.)Heditta beküldte:
Amit még utálok az az, hogy valaki a legmenőbb mobillal jár és a fogai kirohadnak a szájából
Erre mondjuk DCT mar megirta a valaszt,de en is megteszem,mert ez most olyan ami mondjuk "banto"megjegyzes.Nekem ugyan nincs a legmenöbb mobilom,a legmenöbb autom stb.,igaz nem kirohadnak a szambol a fogaim,de baromira szarok :(
Persze nem azert mert hanyag vagyok,voltam,hanem mert 6 eve volt egy sulyos balesetem,mondjuk kis idöre meghaltam,de visszajöttem :clap: es olyan erös szerekkel kezeltek közel egy evig ,amik a fogakra is kihatottak sajna negativ ertelemben.Mostanra jutottam odaig hogy lassan de biztosan ujra szepek lesznek.Szoval beszolni te is tudsz,nem is kicsit,holott te sem ismered az indokokat.
A masik,az hogy ki milyen indokkal megy haza szep Magyarhonba vagy marad itt,mindenkinek maganügye.Ahogy DCT irta:"anyu meleg sikossaga",ez nem kritizalas szerintem,biztosan van olyan aki emiatt megy haza. :chuckle:

Hajcsi
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hete #30193 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Heditta írta: De arra már többen tettek óvatosabb vagy éppen bátrabb kijelentést, hogy a stílus sokszor megalázó.



Óh, hogy a fene egye meg ezt a hülye magyar szokásotokat amit nem tudtok levetni! Mi az úristenre vagytok ennyire büszkék? A meztelen sejhajotokra? Hát ha nem birjátok a kirtikát mi a francnak kérdezösködtök? Olvassatok csak!! Minden infó meg van itt, persze egy kicsit turkálni kéne itt a topicokban. 1000x leirtuk a dolgokat, de ti inkább "megalázottnak" érzitek magatokat, ha valaki tükröt tart a képetek elé! Irgumburgum, ahogy Prospersu bajtárs is emlegetni szokta!

DCT
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 hete #30195 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Heditta beküldte:
Amit még utálok az az, hogy valaki a legmenőbb mobillal jár és a fogai kirohadnak a szájából
Erre mondjuk DCT mar megirta a valaszt,de en is megteszem,mert ez most olyan ami mondjuk "banto"megjegyzes.Nekem ugyan nincs a legmenöbb mobilom,a legmenöbb autom stb.,igaz nem kirohadnak a szambol a fogaim,de baromira szarok :(

Hajcsi!
Erre most írjam azt neked amit Deco ír nekem, hogy nem jól olvasok, figyelmetlen vagyok???
Mint az idézetemben is olvasható...." a legmenőbb mobillal jár". ... "kirohad a foga"...Te erre írod, hogy nem a legmenőbb a mobilod és a fogaid se rohadnak ki!!! :thinking: :thinking:
Akkor nem értelek miért vetted magadra, mert ez NEM a te inged!
:wait: Ez véletlenül sem beszólás volt! Mert senki nem írta, h a foga helyett mobilt venne. Tehát ne keverd a dolgokat és ne vetítsd rám a beszólást! Senki foga nem érdekel, főleg azoké nem akikét NEM IS LÁTOM! Csak megírtam, hogy utálom mikor találkozok valakivel aki dohányzik, előkapja a legmenőbb mobilt a táskájából, Adidas meg Nike cuccai vannak, a fején ott virít a Gucci feliratú szemüveg DE a FOGKEFÉT azt már nem ismeri!!
A véleményemet továbbra is fenntartom, hogy ez nekem diszharmónikus! Viszont ha a profilképed a sajátod, akkor nagyon kétlem, hogy rád illene a leírás! :woohoo: Meggyőződésem, hogy a fogaid RENDBEN vannak, a fogkefét ismered és használod, tehát felesleges volt ez az érzékenykedés. ;)
Amikor én itt olyat olvasok amin megbántódok, akkor előkapok egy üveg sört és megnyugszom. Elgondolkodom, hogy valóban beleillek-e abba a kategóriába? Vagy csak magamra húztam valamit ami nem is passzol! Szerintem veled is és Dct-vel is ez történt... ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tosakir
Téma zárolva.
Több
11 éve 2 hete #30197 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

DCT beküldte:

Továbbra is állitom, hogy aki érzelmi alapon nem képes itt megállni a
helyét a BRD-ben, az bizony otthon sem fogja semmire sem vinni!!

Ezzel egyet is értek! Annyival egészíteném ki, hogy nem BRD-ben, hanem bárhol a világon...ha valaki NEM tudja legyőzni a félelmeit, azt a saját félelmei ölik meg. ( mondjuk ha legyőzi akkor is meghal, de ez most más tészta :chuckle: )
Szóval a te fogad sem rohad mégis "kikéred " magadnak te is :clap: Akkor most miért fosol a fejemre??? :chuckle:
Deco, mindenkinek meg van a saját mumusa, neked is meg van mégis erőt vettél magadon, addig ötleteltél addig érdeklődtél míg megoldottad! ( Hajcsi is mossa a fogát és nem büdös a szája mégis orrol rám a kijelentésemért ;) )
Pont ezért nem értem, hogy azok akiknek van valami traumájuk, hogyan ilyen érzéketlenek másokkal szemben? Pont neked kellene nagyon is jól megérteni azokat akik itt a félelmeikről beszélnek, hogy milyen rohadt érzés ez! Te aki szinte fizikai fájdalmat érzel ha szóba jön a dolog ( gondolom akkor ne írjak fogorvosos viccet :thinking: ) neked kéne a legjobban érteni és segíteni a másiknak, hogy a FÉLELEM legyőzhető a MEGFELELŐ fegyverrel!
Én itten csak rávilágítottam, hogy a TI ( Hajcsi és Deco) félelmeitek sem más a többiek félelmeinél. Csak ti a fogorvostól féltek, más meg az ismeretlentől, a sarki közértestől, a gyerekektől stb...stb.... és ti is hogy megsértődtetek egy beszólásomon amiről aztán mellesleg kiderült, hogy nem is illik rátok, de azért nagyon nyomassátok a sz@rt a pofámba ezért :laugh: :laugh: :laugh:
DCT beküldte:

Óh, hogy a fene egye meg ezt a hülye magyar szokásotokat amit nem tudtok levetni! Mi az úristenre vagytok ennyire büszkék? A meztelen sejhajotokra? Hát ha nem birjátok a kirtikát mi a francnak kérdezösködtök? Olvassatok csak!! Minden infó meg van itt, persze egy kicsit turkálni kéne itt a topicokban. 1000x leirtuk a dolgokat, de ti inkább "megalázottnak" érzitek magatokat, ha valaki tükröt tart a képetek elé! Irgumburgum, ahogy Prospersu bajtárs is emlegetni szokta!

ezt imádtam! :clap: :clap: :clap: :clap:
amúgy ezen dolgozunk, hogy legyőzzük.... legalábbis én, már egyre jobban megy, sokkal kevesebb sör fogy, mint eleinte! :chuckle: :chuckle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tosakir
Téma zárolva.