Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Több
11 éve 1 hónapja #30218 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Igen atvettem a nemet stilust,mert itt elek,dolgozom,nemet a parom stb.stb.
Nem par honapra jöttem,hanem egy eletre :).

Kokesz nem hinnem hogy a "nemetül beszelö"forumozok ugy ereznek hogy övek a vilag.De ahogy erzed,kerdezz Hedittatol.

Hajcsi
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30219 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Kokesz írta: Köszönöm, de inkább kihagyom a kérdés feltevésének jogát és csak azok számára tenném fel akiknek van türelmük válaszolni!

Ahammm. :finger: Nos, ez nem így működik egy fórumon. :P :wait: Ezen sem!
Nyilvánvalóan eltévedtél!
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #30221 Írta: Kokesz
Kokesz válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Erről beszélek! :D Nem a segítségnyújtás a lényege ennek a fórumnak, hanem mások kérdéseinek kiforgatása! Eddig semmi olyan segítséget nem kaptam itt amire azt mondhatnám, hogy "igen, már ezért megérte ide jönnöm"! 3-4 nagyképű "nekem bejött külföld, azért sem segítek másoknak" alak itt éli ki a felhalmozódott hátrányosságát! :finger:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tosakir, dingice, horlat
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #30222 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Kokesz írta: Erről beszélek! :D


Egyről beszélünk! ;)

Kokesz írta: Nem a segítségnyújtás a lényege ennek a fórumnak, hanem mások kérdéseinek kiforgatása!


Mi lett kiforgatva? Szabály ellenes és netikettet sértő módon behánytad az e-mail címedet. Én meg bemutattam egy smiley-val. Összedőlt a világ? :laugh:

Kokesz írta: Eddig semmi olyan segítséget nem kaptam itt amire azt mondhatnám, hogy "igen, már ezért megérte ide jönnöm"!


Nem kaptál segítséget? Kevés dolog van ami nem található meg ezen a fórumon. Tegyél próbára! A keresőt kerülöd messzire, igaz? Harap talán? :chuckle: Talán még rájönnél arra is, hogy érdemes időt is feccölni dolgokba!!! :P

Kokesz írta: 3-4 nagyképű "nekem bejött külföld, azért sem segítek másoknak" alak itt éli ki a felhalmozódott hátrányosságát! :finger:


Teljesen elvagy tévedve! Szerintem inkább Te mérd fel hiányosságaidat! :P
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30223 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Nézzétek!
Úgy látszik, hogy ez meddő vita!

Most is röptettem egy arrogans lanynak egy valaszt es bizony nem hozza
a Gergö batyank nyilvanossagra.

Gondolom ez nekem szólt. :woohoo: Akkor van egy olyan érzésem, hogy te még felületesebben olvasol, mint én! :laugh:
Sajnálom ha bárkit sértettem azzal, hogy megpróbálom megvilágítani a helyiséget amiben csak az egyik sarokban ég a villany. Tudjátok, ti is ugyanolyan halandó, érző és hibázó emberek vagytok, mint mi. A tükör nemcsak a mi hibáinkat mutatja meg ha felénk fordítjátok, a mi kezünkben lévő tükör ugyanis rátok mutat és ahogy látom, nektek sem tetszik amit benne láttok! :D
Nekem kb 50 hozzászólásom van, izgatottan várom Prosperus azt amiben arrogáns voltam. Semmi mást nem tettem, csak megírtam amit gondolok, senkit nem fikáztam, nem kezeltem le, igyekeztem az általánosításba magamat is beletenni pont azért, hogy ne az jöjjön le, hogy bezzeg ÉN!
Érdekesnek találom, hogyha én írom : "utálom ha valakinek kirohad a foga a szájából" akkor ez kőkemény, arrogáns,gusztustalan bántó és sértő DE ha ti írjátok: " ha nem voltak hülyék és nem vettek fel drága deviza hiteleket!"...vagy :" Aki felelőtlenül vállalkozik, az megrdemli hogy belebukjon! "
akkor ez csak egy személyes, normál egyszerű vélemény. ;)
Ám legyen! De én semmi mást nem tettem, csak megvilágítom, hogy az éremnek 2 oldala van.... hogy annyi igazság létezik ahány ember van benne.... mindenkinek más a fontos és értékes.... és mindenkinek a saját keresztje a legnehezebb! S ha ti ezt sértőnek, pökhendinek, lenézőnek érzitek akkor a hiba nem bennem van! :whew:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tosakir, dingice, Kokesz
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #30224 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Kokesz írta: Erről beszélek! :D Nem a segítségnyújtás a lényege ennek a fórumnak, hanem mások kérdéseinek kiforgatása! Eddig semmi olyan segítséget nem kaptam itt amire azt mondhatnám, hogy "igen, már ezért megérte ide jönnöm"! 3-4 nagyképű "nekem bejött külföld, azért sem segítek másoknak" alak itt éli ki a felhalmozódott hátrányosságát! :finger:


Hát ezen jót mulattam! Komolyan nagyon humoros voltál! Én, aki mint "vén szar", (57) idestova 23 éve "gyötrődöm" ebben a "borzasztó" német társadalomban és nap mint nap elcsodálkozom most érkező honfitársaim naivságán, hülyeségén és irgalmatlan nagy butaságán mit tegyek hogy a kedvedbe járjak?! Itt azonnal megkontrázom magam azzal, hogy "tisztelet a kivételnek". Ne haragudj, kedves Kokesz, de mi vezet valakit arra, hogy olyan ostoba legyen, hogy nyelvtudás, szakma és induló tőke, valamint teljes sávon történő felkészülés nélkül, nekivágjon a világnak és amiután befuccsolt a saját hülyesége miatt, (jó magyar szokás szerint) másokat hibáztasson ezért! Mi akik már itt beleszoktunk a német struktúrába, azért merünk másokat, néha (elismerem) nem túlzottan barátságos szavakkal felrázni, hogy ne kelljen nekik is hosszú évekig kemény harcot vivniuk a jólét elérése érdekében! Nos, ha ez valakiknek nem tetszik, akkor miért érdeklődik itt egyáltalán? Nekem "bejött a külfold", de mi (az egész család!) már otthon folyékonyan beszéltünk németül, akkor 5000 DM-el a zsebemben, indultam előre (s a család csak félévre rá), s bizony mi is jó 3-4 évig görcsöltünk amire jobban ment, ráadásul nekünk kezdetben anyagilag rosszabb volt mint Mo.-on! Na akkor most ki valójában a hülye? Az aki érzékenykedik a fogalmazáson és nem fogadja meg mások tanácsát (inkább maggyalázásnak érzi a saját baromságát) vagy az aki végigböngészi itt az oldalakat és mások kárán tanul?

DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, hajcsi, Heditta
Téma zárolva.