Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Több
11 éve 1 hónapja #30226 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

DECOTEXT írta: Az aki érzékenykedik a fogalmazáson és nem fogadja meg mások tanácsát (inkább maggyalázásnak érzi a saját baromságát) vagy az aki végigböngészi itt az oldalakat és mások kárán tanul?

:wait: Látod min borul ki az ember már manapság. Több mint 3 éve megy az oldal és megütöttük azt a szintet, hogy egy 2 kb-os smiley gif fájl beillesztésével egy életre beletaposok valakinek a lelki világába! :laugh: Amikor ezt is übereli valaki én meggyónom az összes hozzászólásomat. :laugh:
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30229 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Kokesz!
Nyugi, semmi baj! A szabályzatban valóban benne van, hogy semmilyen személyes emailcímet nem lehet megadni magunkról. A privi üzenetekhez meg elég sok hozzászólás kell. Ne légy gyáva, tedd fel a kérdésedet! Ha most visszakozol azzal csak megerősíted azt, hogy tehetetlenek és érzékenyek vagyunk. Hidd el Gergő ritkán szól hozzá, de akkor aranyat mond! :laugh: :laugh: :laugh:
Hibázni mindannyian hibázunk, te épp azt ecseteled, hogy milyen bántó a stílusuk a régieknek és látod, te is beleestél ebbe a hibába. Jól, okosan és empatikusan nagyon nehéz viselkedni, de törekedni kell rá! Attól, hogy téged megbántanak még van választásod neked nem kell ugyan azt az utat járnod. Nagyon nehéz tudom! Ó, hogyne tudnám, kamasz fiam van,akiben buzog a hormon és percről perce változik a hangulata, fejemhez vág egy sértést amit nem is gondol komolyan és ha mindegyikre megsértődnék, már akár meg is fojthattam volna! :chuckle: :chuckle:
Vedd azt is figyelembe, hogy ők már évek óta itt vannak a fórumon, itt élnek már távol a magyar mentalitástól és kurvára nehéz nekik velünk türelmesnek lenni! :clap: :clap:
Vegyél példát Dingicéről vagy Rianról ( hirtelen most ők jutnak eszembe) ó miket kaptak ők a fejükhöz, de megrázták magukat és bebizonyították elsősorban saját maguknak hogy igenis ALKALMASAK az itteni életre, az itteni mentalitásra! Te még ott senyvedsz abban posványban, el vagy keseredve. Vegyél erőt belőlünk, akiknek sikerült a nehézségek árán is kijönni, harcolni, küzdeni! Kérdezd meg amit tudni akarsz, hidd el túléled! Ha ki akarsz onnan kerülni akkor ezt vedd edzésnek, mert ami kint vár rád NA AZ NEM PISKÓTA! És ha ezt nem birod ki, akkor sajna nem fogsz tudni itt sem boldogulni! :blink:
Tedd félre a sértődöttséget és KÉRDEZZ! csak ne azt, hogy jöjjek vagy ne, meg, hogy mik az esélyeim :laugh: :laugh:
Kitartás! Üdv: H
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tosakir, dingice, Kokesz
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #30230 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Gergoo írta: Látod min borul ki az ember már manapság. Több mint 3 éve megy az oldal és megütöttük azt a szintet, hogy egy 2 kb-os smiley gif fájl beillesztésével egy életre beletaposok valakinek a lelki világába! Amikor ezt is übereli valaki én meggyónom az összes hozzászólásomat.:

Na, mondjuk engem még itt soha senki nem hallott itt valakinek a beírása miatt reklamálni! (Gergő, hányszor irtam neked valaki véleménye miatt?) Viszont forditva más roxor volt, mert ha valaki vak, az zokon veheti "ha napszemüveget akarunk eladni neki"! No, de honnan tudhatjuk az valakiről, hogy csak dicséretet és jó szót akar, mert valójában csak unatkozik, és nem ténylegesen akarja az életét megváltoztatni??

DCT
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30231 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Heditta írta: Vegyél példát Dingicéről vagy Rianról ( hirtelen most ők jutnak eszembe) ó miket kaptak ők a fejükhöz, de megrázták magukat és bebizonyították elsősorban saját maguknak hogy igenis ALKALMASAK az itteni életre, az itteni mentalitásra! Te még ott senyvedsz abban posványban, el vagy keseredve. Vegyél erőt belőlünk, akiknek sikerült a nehézségek árán is kijönni, harcolni, küzdeni! Kérdezd meg amit tudni akarsz, hidd el túléled! Ha ki akarsz onnan kerülni akkor ezt vedd edzésnek, mert ami kint vár rád NA AZ NEM PISKÓTA! És ha ezt nem birod ki, akkor sajna nem fogsz tudni itt sem boldogulni! :blink:

Na, most mondok aranyat :chuckle:
Valóban jobb ha megrázzák magukat és felkészülten jönnek ki mintha összeroppannának mondjuk néhány smiley-tól illetve, a több évtizedes (hibás) berögződésekkel nem kompatibilis válaszoktól és várnak tovább a sültgalambra, majd felkészületlenül kijönnek és csak jobban elintézik magukat egzisztenciálisan. Szóval, megéri olvasgatni és használni a keresőt! ;)
Amúgy nekem azzal sincs semmi bajom ha valaki spammelgetni szeret ha máshol csinálja! :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Heditta
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #30232 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Na akkor most ki valójában a hülye? Az aki érzékenykedik a fogalmazáson és nem fogadja meg mások tanácsát (inkább maggyalázásnak érzi a saját baromságát) vagy az aki végigböngészi itt az oldalakat és mások kárán tanul?

Na látod Kokesz! Erről beszélek! Igaza van! Ha te itt most besértődsz szerinted vele, velünk vagy magaddal tolsz ki? :chuckle: :chuckle:
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #30233 Írta: Kokesz
Kokesz válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Nem sértődtem meg csöppet sem! :D
Csak rájöttem a topic nevében levő kérdésre! IGEN! :D
Amin én már átmentem, ahhoz képest Németország vagy Ausztria már piskóta! :D ki fogok menni és visszatérek a fórumra, hogy segítsem a kezdők útját és emberi mércét megütve válaszoljak kérdéseikre! Tényleg van itt néhány ember akitől nyugodtan kérdezhet az ember akár most is! :D
Mindenkinek csak annyit szeretnék javasolni, hogy bármekkora hülyeségnek is tartja saját kérdését. Ha arra keresi a választ akkor azt kell megkérdezni! :)
Téma zárolva.