Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Több
11 éve 1 hónapja #30208 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

prosperus hidd el beleßarok,csak en sem irok olyan dolgot amivel altalanositok. :)
De ugy latom nemcsak te ismetled magad gyakran,mert bizony szükseg van ra :chuckle: de Deco es Gergö is.
Lehet sok mindenkinek nem tetszenek azok a dolgok amiket ti valaszoltok feltett kerdesekre(mert nem olyan a valasz stilusa :chuckle: )de en nagyon örülök annak hogy vagytok!!! :blush:
:kiss:

Hajcsi
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo
Téma zárolva.
  • prosperus
  • prosperus profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 1 hónapja #30211 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Hajcsikam

Lehet sok mindenkinek nem tetszenek azok a dolgok amiket ti valaszoltok
feltett kerdesekre(mert nem olyan a valasz stilusa )de en nagyon örülök annak hogy vagytok!!!

Nem hinnem hogy barmelyikünk stilusaval is gond lenne, mert te is itt elsz mar ezer
eve, is megtanulhattad, tapasztalhattad, vagy netan at is vehetted a nemet stlust, a
nemet irast, a nemet frappans es targyilagos beszedjet es lenyegre törö közlendöjet
minden szives es viragos margok nelkül.
Es ha valakinek nem tetszene ahogy mi valaszolunk , irunk , szerintem
eltevesztette az orszagot.
De nem lepödök meg, mert anno amikor meg jartam magyarba hanyatt vagtam
magam ahogy sok szülö a gyermekevel beszelt.
"Zolika ne lökdösd az asztalocskat, mert kiömlik a leveske".......Hö???
Hova a banatba kerültem?
Ha mar igy nö fel a gyerek akkor mit varsz el töle, hogy hogyan fog veled
beszelni ha felnö.
Es ha te nem ugy beszelsz vele, hogy : labdacska, nadragocska, cipöcske,
tuti, hogy meg lesz sertödve, ahogy sokan ezen forumon is azt teszik, mert
nalunk bizony hianyoznak ezek a ragocskak :angry: :angry:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajcsi
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #30212 Írta: Kokesz
Kokesz válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Sziasztok! Jó ideje olvasom és követem a fórumot, és sajnos annyira unszimpatikus , inkább lealázó és félelemkeltő válaszok jönnek többnyire, hogy az ember úgy érzi, kár bármit is kérdezni, mert a "németül beszélő" néhány fórumozó úgy érzi, hogy már bizony övéké a világ, mert ők aztán nagyon keményen tudnak reagálni, bármit is kérdezel!
Köszönöm, de inkább kihagyom a kérdés feltevésének jogát és csak azok számára tenném fel akiknek van türelmük válaszolni!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tosakir, dingice, horlat
Téma zárolva.
  • prosperus
  • prosperus profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 1 hónapja #30213 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Minden infó meg van itt, persze egy kicsit turkálni kéne itt a topicokban. 1000x leirtuk a dolgokat, de ti inkább "megalázottnak" érzitek magatokat, ha valaki tükröt tart a képetek elé! Irgumburgum, ahogy Prospersu bajtárs is emlegetni szokta!

Haaaaaaaaaaaat Deco kartars ez meg csak hagyjan.
Most is röptettem egy arrogans lanynak egy valaszt es bizony nem hozza
a Gergö batyank nyilvanossagra.
Pedig uttörö becsszo, hogy nem voltam durva :chuckle:
Ismersz :chuckle:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30215 Írta: wtibi
wtibi válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Aki ritkán jár erre,annak valóban úgy tünhet hogy ez az oldal hármótok hitbizománya,és egyszerű földi halandó csak akkor tegye be a lábát,ha eredendően mazochista. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tosakir, dingice
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30217 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Jól beszólunk minden segítségkérőnek. Valóban?!?

Kokesz írta: Sziasztok! Jó ideje olvasom és követem a fórumot, és sajnos annyira unszimpatikus , inkább lealázó és félelemkeltő válaszok jönnek többnyire, hogy az ember úgy érzi, kár bármit is kérdezni, mert a "németül beszélő" néhány fórumozó úgy érzi, hogy már bizony övéké a világ, mert ők aztán nagyon keményen tudnak reagálni, bármit is kérdezel!

Én pedig úgy érzem, hogy amint nem az a válasz érkezik amit hallani szeretne a rengeteg "németül nem beszélő" fórumozó, azonnal puffogás, duzzogás van! :chuckle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajcsi
Téma zárolva.