Letelepedési engedély

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #23030 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

ipetra írta: Mindannyian máskor, máshogyan jöttünk ki és máshogyan élünk, mások a céljaink, de ettől nem vagyunk se jobbak se rosszabbak. Még ha egyesek nem tartanak emberhez méltónak, mert nem kezdek el szaroskodni, pár nyomorúságos papíron és mert megveszem az akciós terméket vagy lakáshitelem van és nem gondoltam volna pár éve, hogy lesz ez még rosszabb is és szültem ( nem "szaporítottam") 1-2-3-4 gyereket vagy mert nem fenyegetőzöm ügyvéddel , perrel mindenhol aki él és mozog, attól még a gerincesekhez tartozom! Én visszakapcsolok olvasóüzemmódba, pedig nagyon jó kis fórum lenne ez, ha pár emberke nem tartaná magát atyaúristennek!

Sőt! Attól meg külön ki lehet akadni, ha önként idejön valaki, tanácsot kér és kap, aztán elkezdi verni a nyálát, hogy ki és miért meri őt kritizálni, meg, hogy ő bizony mindent szuper jól csinált csak az a rohadt politika, az USA, az EU, az afgán háború és a szarrágó bankok azt akarták, hogy ő belebokjon mindenbe! Mi itt kint nem háritottuk a felelőséget másokra sem anyagilag, sem szociális helyzetünk miatt hanem a kezünkbe vettük az életünket!! Teljesen igazad van, ha ebbe beleuntál mert a világ két nagy csoportra osztható, a vesztesekre és a nyertesekre! Mi itt sokan lerírtunk pládákat, hogy hogyen lehet jobban csinálni, de ezt senkinek nem kell megfogadnia!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #23033 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

ipetra azt csinalsz, amit akarsz,az olvaso üzemmod jo. De mielött megitelsz masokat, ne csak a valaszokat olvasd el, hanem a kerdest is,es esetleg az elözmenyeket. Igy erthetöbb, ha valaki esetleg nem a szamodra megfelelö hangon szol. En pl nemegyszer irom, hogy vissza kell olvasni, es azutan kerdezni....mert amire mar többbször ott a valasz, azt minek meg egyszer megkerdezni.
Es nem kell magadra venni, ha valaki egy masikkal vitatkozik, az az ö dolguk, es annak is megvan altalaban az elözmenye, nem biztos, hogy ebben a topicban.
Ja, es igen, vissza kell olvasni, utana lehet kerdezni. De ha nem kerdezel,nem valaszolnak, es ez a hivatalokra is ervenyes, a kedvezmenyekre is, es mindenre.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • ipetra
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #23042 Írta: ipetra
ipetra válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

Én nem kértem tanácsot, csak leírtam mi hogy csináltunk, erre simán elmondtátok, hogy nem vagyok normális és hogy nincs emberi tartásom, na igen ezt nehezményeztem!

Eva10: Én sosem ítélkezem vagyis nem én vagyok aki ítélkezik, pont ezt írtam az előbb! Bár lehet, jobban megértetted volna a mondandómat, ha az elejét is olvasod!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #23046 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

ipetra írta: Én nem kértem tanácsot, csak leírtam mi hogy csináltunk, erre simán elmondtátok, hogy nem vagyok normális és hogy nincs emberi tartásom, na igen ezt nehezményeztem!!

No, de ha rosszul csináltad, akkor ez miért baj? Mi nem adtuk fel a reményt, hogy korrigálod a dolgokat, s elmondtuk, hogy hogyan jobb! Mi abba a hitben voltunk, hogy azért informáltál bennünket, mert elégedetlen vagy az eredménnyel! Nem tanács volt csak rámutattunk ab gyenge pontokra! nem szükséges olvasnod ha szuper jó életed vanl! Az emberi tartás relativ!
;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #23049 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

ipetra írta: Én nem kértem tanácsot, csak leírtam mi hogy csináltunk, erre simán elmondtátok, hogy nem vagyok normális és hogy nincs emberi tartásom, na igen ezt nehezményeztem

Az olvasomod lesz a megoldas. ;) 2x is atolvastam az egesz topikot es a fent allitottak egyike sem allja meg a helyet!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • ipetra
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #23050 Írta: ipetra
ipetra válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

A 22981-es és22997-es hsz-t ajánlom figyelmedbe és azt, még mindig fenntartom, hogy nem kértem tanácsot!

Viszont a törlést és a Felügyeletiszerv elérhetőségét még mindig kérném!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!