Letelepedési engedély

Több
11 éve 8 hónapja #23272 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

Magyar allampolgarok egybe EU-s allampolgarok is es szabad mozgasuk es lakhatasi valamint munkavallalasi joggal rendelkeznek. Semmifele engedelyre vagy papirra nincs szüksegük senkitöl. Egyedül a freizügigscheint szoktak megkerni a Magyarok, föleg ha gyerekpenzt kell kervenyezniük...ennyi...de a tapasztalatom az, hogy nagyon sok ügyintezö nemetorszagban ezt nem tudja...en a szakmambol kifolyolag sok embernek segitettem, es nagyon sok esetben en magyaraztam el az ügyintezönek a jogszabalyokat...az aki meg kötötte az ebet a karohoz, töle irasban kertem , hogy miert tagadja meg a szolgaltatast...vagy hivattam a fönöket...mindig nekem volt igazam a vegen....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT, Kanga

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja - 11 éve 8 hónapja #23283 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

Firma írta: Magyar allampolgarok egybe EU-s allampolgarok is es szabad mozgasuk es lakhatasi valamint munkavallalasi joggal rendelkeznek. Semmifele engedelyre vagy papirra nincs szüksegük senkitöl. Egyedül a freizügigscheint szoktak megkerni a Magyarok, föleg ha gyerekpenzt kell kervenyezniük...ennyi...de a tapasztalatom az, hogy nagyon sok ügyintezö nemetorszagban ezt nem tudja...en a szakmambol kifolyolag sok embernek segitettem, es nagyon sok esetben en magyaraztam el az ügyintezönek a jogszabalyokat...az aki meg kötötte az ebet a karohoz, töle irasban kertem , hogy miert tagadja meg a szolgaltatast...vagy hivattam a fönöket...mindig nekem volt igazam a vegen....


A sok megvezetett fórumtársunk nevében köszönöm nagyon, hogy beírtál! Meg vagyok azonban győződve arról, hogy ezek után sem fognak egyesek hinni neked, mert őket a hivatalokban símán semmibe vették! Megszokták Mo.-on hogy egy hivatalban nem lehet ellentmondani

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Maya, margit51, Kanga

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!