Letelepedési engedély

Több
11 éve 8 hónapja #23058 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

ipetra írta: A 22981-es és22997-es hsz-t ajánlom figyelmedbe és azt, még mindig fenntartom, hogy nem kértem tanácsot!
Viszont a törlést és a Felügyeletiszerv elérhetőségét még mindig kérném!

Akkor szépen, sorban:
22981 hozzászólással pl. nem értem mi a problémád, Kanga hozzászólására reagált DCT. Mi közöd az egészhez? Vagy mi közöd Kanga szemelyes meltosag erzetehez? Ugyanis Ő arról írt? :unsure:
Mind1. Ezt-azt moderáltam ami félreérthető volt, legközelebb az ilyen értelmetlen kötekedést a fórum által biztosított "Jelentés moderátornak" opcióval kéne orvosolni de hát ugye kérésed szerint törlünk, szóval más jelentősége nincs mint, hogy legközelebb egy másik fórumon (ahol feltehetőleg nem lesznek atyauristenek csak nagyon okoskák :P ) hasznát veszed.
A felügyeletiszerv elérhetőségét pedig keresd meg ha már sikerült eldöntened mit is akarsz :P bár nem tudom, hogy mit akarsz panaszkodni ha a fentieket is figyelembe vesszük:
1. olyan hozzászólással vannak problémáid amihez közöd nincs
2. az oldal által biztosított megoldásokat 1xűen kihagyod
de próba, szerencse. ;)
Lehet az is akinek kellemetlenséget tervezel okozni majd birka módjára cselekszik. :laugh:
A magam részéről garantálom, hogy drága panaszkodás lesz ez neked. :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #23071 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

ipetra írta: A 22981-es és22997-es hsz-t ajánlom figyelmedbe és azt, még mindig fenntartom, hogy nem kértem tanácsot! Viszont a törlést és a Felügyeletiszerv elérhetőségét még mindig kérném!

Visszaolvastam az adott beirásokat! Semmilyen sértő vagy kioktató tartalmat nem tudtam felfedezni! Ehez ezért nekem csak egy kérédsem: nem lehetséges, hogy egy kicsit érzékenykedsz? Mire, ez az irgalmatlan nagy önérzet? Jegyzem sértő vagy durva dolgokat az admin (Gergő) amúgy sem tűrne el, de hidd el, hogy itt senki nem szokot így bánni a maásikkal, még akkor sem ha valamin vitázunk vagy nem értünk egyet! Igyexünk egy bizonyos nívót megtartani!

Tipp: ha neked a stilusunk nem felel meg, akkor talán menj
az index forumára vagy a kurucinfóra! Meg fox lepődni!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kanga

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #23074 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

Huuuha. Ma van az ev legmelegebb hetvegeje itt Bajororszagban, gyonyoru napot toltottunk a szabadban, hazajovok, gyanutlanul bekapcsolom a gepet es... Te jo eg, mi tortent itt a forumon? :)

Kedves Gergo, ezuton is szeretnem bocsanatodat kerni, nem akartam az idodet / energiadat vesztegetni - ennyit nem er meg az egesz. Mostantol igerem nem szolok semmit, mindenki annyi letelepedesi engedelyt ker, amennyit nem szegyell :sick:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • timi2012
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #23077 Írta: timi2012
timi2012 válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

A freizügigkeitbescheinigung nem letelepedesi engedely ! Szerintem valahol itt keverednek a dolgok ...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #23079 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

Kanga, szerintem mindenki elmondhatja a magaet, te is. Arrol, hogy valaki megsertödik hülyesegeken, szerintem nem tehetsz.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #23169 Írta: peteratde
peteratde válaszolt a következő témában: Letelepedési engedély

Eva10 írta: Kanga, szerintem mindenki elmondhatja a magaet, te is. Arrol, hogy valaki megsertödik hülyesegeken, szerintem nem tehetsz.

Kedves Éva,
véleménye mindenkinek lehet, de a tények nem azok tények, és azt nem befolyásolják a vélemények.
Ha az érvényes jogszabály úgy rendelkezik, ahogy idéztem több hivatalos oldalról is, azt nem befolyásolja senkinek a véleménye. Van egy jogszabály, aminek betartását nem mindenhol ellenőrzik egyformán, illetve az is változó, hogyan kell igazolni a betartását.
Ez hasonlít az önadózáshoz. Elven a jövedelmeket be kell vallani, és adott esetben leadózni. Amíg valamilyen okból nem ellenőriznek, addig mondhatod, hogy nem is kell.
És ugyanúgy igaz az is, hogy a jog nem ismerete nem mentesít a következmények alól!

“Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől”
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Maya, Kingi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!