Külföldi rendszám, magyar állampolgár

Több
10 éve 10 hónapja #32077 Írta: VAnna
VAnna válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

Sziasztok,

saját néven lévő német rendszámú autóval szeretnénk Mo-ra menni nyaralni.Kell valóban vmi igazolás a nagykövetségről,amennyiben még Mo-on is van lakcímünk?Ez tényleg valóban annyira fontos,hogy ha ennek hiányában utazunk haza,akkor csak 24 óriág használhatjuk a saját autónkat?Én ezen le vagyok döbbenve!!! :confused:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32078 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

VAnna írta: Sziasztok,

saját néven lévő német rendszámú autóval szeretnénk Mo-ra menni nyaralni.Kell valóban vmi igazolás a nagykövetségről,amennyiben még Mo-on is van lakcímünk?Ez tényleg valóban annyira fontos,hogy ha ennek hiányában utazunk haza,akkor csak 24 óriág használhatjuk a saját autónkat?Én ezen le vagyok döbbenve!!! :confused:

Ez a huho tavaly nyar meglepije volt, azota mar enyhitettek a szabalyozason. Az elozo oldalon van egy link ott elolvashatod.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #32081 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

VAnna írta: saját néven lévő német rendszámú autóval szeretnénk Mo-ra menni nyaralni.Kell valóban vmi igazolás a nagykövetségről,amennyiben még Mo-on is van lakcímünk?Ez tényleg valóban annyira fontos,hogy ha ennek hiányában utazunk haza,akkor csak 24 óriág használhatjuk a saját autónkat?Én ezen le vagyok döbbenve!!! :

Ha Ti hitelesen bizonyítani tudjátok hogy külföldön dolgoztok, akkor semmi gondotok nem lesz!
Még több itt! <<<<

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32084 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

vegigolvastam a cikket, de nem lett vilagos, hogy pontosan milyen papir elegendo ahhoz, hogy nemet rendszamu (nem sajat) autot vezethessek nyugodtan otthon. Anmeldebestatigung?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32085 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

keeek írta: vegigolvastam a cikket, de nem lett vilagos, hogy pontosan milyen papir elegendo ahhoz, hogy nemet rendszamu (nem sajat) autot vezethessek nyugodtan otthon. Anmeldebestatigung?

Huhhh :woohoo: Másnaposság vagy mi van veled? :thinking:
:wait: Amit DCT linkelt azt már egy átlagon aluli, max. 6 általánost végzett, agymosott állampolgár szintjén írták meg:
" magánokirat szabályainak megfelelően kiállított, hiteles magyar fordítással ellátott munkáltatói igazolás, amely tartalmazza a munkavégzés tényét, helyét, gyakoriságát és időtartamát (hiteles fordítás a főkonzulátustól....."

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32086 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

:) ehh, ugy latszik nem vagyok okosabb mint egy otodikes :P vagy mi volt a cime anno.. en egyebkent egy masik cikket olvastam, elozo oldalrol. Abban lakohelyrol is magyaraztak.. Akkor ugrott a kocsikazas, megyunk repulovel. Nekem ugyanis nincsen munkam jelenleg, tehat igazolasom sincs. na mindegy. Mellesleg a munkahelyi igazolassal ruccanjunk ki Berlinbe fordittatni? azert el van szallva kis hazank egy icinkepicinket magatol :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!