Autóbiztosítás Németországban

  • remalom
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 6 hónapja #24447 Írta: remalom
remalom válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Sziasztok!
Én vásároltam egy autót itt Németországban és a biztosításom 92 euró ez drága.Olvastam hogy beszámítják a magyarországi biztosítást ami nekem 10-en van. Itt az Allianz-nál kötöttem biztosítást mert ott volt rá lehetőségem viszont az otthoni biztosítóm a Grupama Garancia volt. Azt mondták nekem hogy itt Németországba keressem meg ezt biztosítót mert ők beszámolják nekem és így csökkeni fog a biztosításom. Kérdésem tudna nekem ebben valaki segíteni hogy ez hogyan működik ???? Köszi Antal

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25528 Írta: mmonika
mmonika válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem :)
Németországban vettem autót,itt élek.Kérdésem: a lányom aki szintén itt él,vezetheti-e az autómat?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25546 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

mmonika írta: Sziasztok! Segítségre lenne szükségem :)
Németországban vettem autót,itt élek.Kérdésem: a lányom aki szintén itt él,vezetheti-e az autómat?

A biztositasodtol fugg! Ha ugy kotod meg a biztositasod, hogy o is vezethesse akkor igen!
Ha 30 ev alatti a lanyod es relative friss jogsis, akkor nem lesz olcso a biztositas novekmeny. Hivd fel a biztositodat es kerdezz ra.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #25556 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

mmonika írta: Sziasztok! Segítségre lenne szükségem Németországban vettem autót,itt élek.Kérdésem: a lányom aki szintén itt él,vezetheti-e az autómat?

Szóval ezt így nehéz konkrétan megválaszolni mert ez sok mindentől és főleg biztostótól függ! Pl. a lányod korától is függhet! Van biztositó ahol ahoz kötik, hogy legalább 25 éves legyen az a személy aki szintén vezetni akarja az kocsit. Az én kocsimat pl. csak a nejem vezetheti más senki! Cserében alacsony a dij! Tanácsom, hogy beszélj a biztositóval. Lehet, hogy ezért egy kicsit megemelik a dijat, de van megoldás! Gondot jelenthet ha nem szólsz és erről nem tud a biztosítód, mert akkor baleset esetén elveszhet a biztositási védelmed!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #25832 Írta: KBarbara
KBarbara válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Sziasztok! Szeretnék információt arról,ha autót szeretnék venni Németországba?Hogy működik a biztosítás és egyéb költségek.PL:Ha egy személyautót veszek vagy egy 9 személyes mikrobuszt itt is úgy működik mint otthon,hogy lóerő után fizetünk vagy mi alapján fizetünk milyen változások vannak itt Németországba személyautó és egy nagyobb autó között?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 4 éve 9 hónapja #25872 Írta: Kati
Kati válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Sziasztok!
A segitsegeteket szeretnem kerni a kocsimra kötöttem(online) biztositast negyedevre 130 euro. elsö nevemen levö auto.következö evben lesz 3 euroval több . Nem csökkenie kene?A baratnem azt mondja azert ez nagyon sok szerinte egy közvetitövel beszeljek mert Ök olcsobb dijat szamolnak mintha online kötöm meg. Igaz ez?
köszönöm a valaszaitokat

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!