Autóbiztosítás Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31951 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

zigeuner írta: Deco 630 € / év ??? Mitől ez a drága ??? " Na, ez a sok nem a 70 pengőd.."Toni 77 € / hó-t írt , 77 x 12 = 924 € 6 év. laza 300 € külömbség.Hiányoztál a szorzótáblánál???

Egy frászt! Én úgy értettem, hogy évi 77 amit mond! Tényleg havonta!
Félreolvastam valamit....
Azért Te sem vagy résen, mert az ára az a 100%, de én 35%-al vagyok 630 euronon! 1%= 18€, s így bizony a 100% 18x100 az az 1800€/év. Ez bizony 150 euron/hó! Na, akkor most mi a drága valójában? (Hiányoztál a szorzótáblánál, meg a százalékszámításnál?)

:chuckle:

Toni nem irta, hogy mint "kezdő jogsis" hány százalékon van!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31958 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Hogy nem vagy százas azt tudjuk, de itt a lényeg a végösszegen van, mindegy, hogy félcédulás e valaki, vagy csak negyedes. Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni.
:laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31971 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

DECOTEXT írta:

zigeuner írta: Deco 630 € / év ??? Mitől ez a drága ??? " Na, ez a sok nem a 70 pengőd.."Toni 77 € / hó-t írt , 77 x 12 = 924 € 6 év. laza 300 € külömbség.Hiányoztál a szorzótáblánál???

Egy frászt! Én úgy értettem, hogy évi 77 amit mond! Tényleg havonta!
Félreolvastam valamit....
Azért Te sem vagy résen, mert az ára az a 100%, de én 35%-al vagyok 630 euronon! 1%= 18€, s így bizony a 100% 18x100 az az 1800€/év. Ez bizony 150 euron/hó! Na, akkor most mi a drága valójában? (Hiányoztál a szorzótáblánál, meg a százalékszámításnál?)

:chuckle:

Toni nem irta, hogy mint "kezdő jogsis" hány százalékon van!

Egy bocs beneztem, boven eleg lett volna :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32522 Írta: tazincs
tazincs válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, a következőben. Párom Németországban dolgozik német bejelentéssel én itthon. Autót vett odakint. A kötelezőtől megugrottuk a hátast. Neki 3 éve van jogsija és még nem volt a nevén autó amúgy 37 éves. Nekem 18 éve van jogsim és kb azóta is van autó a nevemen 37 éves vagyok. Odakinnt kijött neki 600€/ negyedévre a kötelező. Ez létezik? Valaki tud valamilyen megoldást erre a formára? Egyáltalán mitől függ hogy mennyibe kerül kint a biztosítás?
Köszöm előre is aki hozzászól:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32526 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

tazincs írta: Neki 3 éve van jogsija és még nem volt a nevén autó amúgy 37 éves. Nekem 18 éve van jogsim és kb azóta is van autó a nevemen 37 éves vagyok. Odakinnt kijött neki 600€/ negyedévre a kötelező. Ez létezik? Valaki tud valamilyen megoldást erre a formára? Egyáltalán mitől függ hogy mennyibe kerül kint a biztosítás?

Például attól függ, hogy hány éve van valakinek jogsija, (3 :woohoo: ) hány éve vezet balesetmentesen ( 0 :woohoo: ) és még millió más dologtól. Nem olvastál vissza ebben a topikban egy betűt sem. Igaz?
Megoldás pl. ha eladja neked az autót. Nem ártana előbb német cím neked. Jobb ötletem nincs.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32528 Írta: tazincs
tazincs válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Szia! De visszaolvastam az összeset meg más helyeken is de ilyen horror összeget senkinél sem láttam. Azért köszi a választ :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!