Autóbiztosítás Németországban

Több
11 éve 2 hete #29850 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

nekem is jo soknak tunik, bar most hirtelen nem tudom mi mennyit fizetunk. Erdemes beirni a biztositasba a csaladtagokat is, mert itt csak akkor ervenyes a biztositas, ha benne voltak a biztositasban. Plusz akkor egy kesobbi autovasarlaskor mar nem nullarol indul az illeto :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #29927 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Ha autobiztositasrol beszeltek, akkor elobb nem artana tudni, hogy ez most csak a kotelezo vagy teilcasco-val vagy fullcasco-val..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hete #29932 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

mahlzeit írta: Ha autobiztositasrol beszeltek, akkor elobb nem artana tudni, hogy ez most csak a kotelezo vagy teilcasco-val vagy fullcasco-val..

Szerintem csak a kötelezörö beszéltünk. A Casco-k nem kötelezöek, csak a lising kocsiknál. Nem sokan kötnek egy 15 éves kocsira Vollcasco-ra, de a kötelezö, az kötelezö!
;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #29960 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: Ha autobiztositasrol beszeltek, akkor elobb nem artana tudni, hogy ez most csak a kotelezo vagy teilcasco-val vagy fullcasco-val..

Szerintem csak a kötelezörö beszéltünk. A Casco-k nem kötelezöek, csak a lising kocsiknál. Nem sokan kötnek egy 15 éves kocsira Vollcasco-ra, de a kötelezö, az kötelezö!
;)

Honnan tudod ki mire kot? Most nem a kerdezorol beszelek, de barki kothet fel nemet tudassal fel cascot:) Nyomod a gombot a neten es fizetsz..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #29975 Írta: DrWatson
DrWatson válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Kedves DECO.
Ez a biztosítás az autómra, csak a kötelező, és megnéztem még egyszer 75% . Nem akarom reklámozni a biztosítót, az Europa az. 1-2 év múlva majd lecserélem és veszek egy újabbat vollcascoval, de addig ez van. tudom, hogy nem kevés az összeg, de ez relatív. Az előző ajánlatnak közel a fele, úgyhogy relatíve kevés. A magyar biztosítási árakhoz képest viszont rettentően sok, viszont itt képzelem el a jövőben az életem és ehhez itt kell megteremtenem a dolgokat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31857 Írta: zozo2D
zozo2D válaszolt a következő témában: Autóbiztosítás Németországban

Sziasztok,

Itthon sokan trükköznek a szlovák rendszámmal... DE biztosításról is hallottam.
Mi van, ha a német rendszámú kocsit máshol akarom biztosítani ? Ha Unió van állítólag megteheti az ember, hogy ott veszi a szolgáltatást ahol olcsóbb.
Nekem pl. most az elején soknak tűnik az évi 700 EUR biztosításra.
Tehát : német rendszám, német adók és valami más biztosítás combó működhet ?

köszi aki érdemben hozzászól.

ui: tudom ez csúnya dolog, de a szűkség nagy úr...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!