Lakás, megélhetés kezdetekkor

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #9481 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

DECOTEXT írta: (Szerintem a 3 havi kaució sem volt opció!! Ejnye Gergő, ezt kihagytad!) Majd meglátom, hogy kiváncsi leszek e a válaszodra! :laugh:

Biztos az leszel. :laugh:
A válasz:
Azért hagytam ki mert az egyértelmű, hogy fizetni kell, míg a provision-t egyértelmű, hogy nem kell fizetni. Érted? ;)
Remélem tetszett a válasz. :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9484 Írta: Ambrusch
Ambrusch válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Mint írtam, ez csak egy példa volt, rengeteget kapok, igaz nagy részét provisio is terheli. Az újsághirdetéseket nem tudom belinkelni :(((, azok általában provisio mentesek, és nem drágábbak ennél. Ezen a környéken nem találkoztam versenyeztetéssel, sőt ahogy írtam a közvetítőnél valósággal körülugráltak.
Eddigi tapasztalatom szerint, ha valaki hosszútávban gondolkodik, és van pánze provisiora, akkor néha megéri, mert azok eddigi tapasztaltom szerint jobbak vagy kicsit olcsóbbak és szinte azonnal van.
Azért volt fontos a bútorozott, mert nekem azonnal kellett valhol laknom, és mivel az első naptól volt munkám, és egyedül voltam kint, nem volt sem időm sem módom, (pénzem sem ) bútorozni. Ha ingyen kapod is, szállítási ktg akkor is van, nem is kevés.
Mindent egybevetve nagyon jól jártam. Csodáslatos helyen, nagyon olcsón van klasz lakásom. Bútorozott!!!
Még a mosógépet is beszereltette a tulajdonos saját költségére%%%

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #9485 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Ambrusch írta: Mint írtam, ez csak egy példa volt, rengeteget kapok, igaz nagy részét provisio is terheli. Az újsághirdetéseket nem tudom belinkelni :(((, azok általában provisio mentesek, és nem drágábbak ennél. Ezen a környéken nem találkoztam versenyeztetéssel, sőt ahogy írtam a közvetítőnél valósággal körülugráltak.
Eddigi tapasztalatom szerint, ha valaki hosszútávban gondolkodik, és van pánze provisiora, akkor néha megéri, mert azok eddigi tapasztaltom szerint jobbak vagy kicsit olcsóbbak és szinte azonnal van.

Nem kételkedem. Abban sem, hogy provisio mentesek is vannak ennyiért. Sőt, a közvetítővel kapcsolatos tapasztalatodat is látatlanban aláírom mert törvényszerű. DE! :)
Egy egy éves statisztikából mutatnék valamit:
Münchenből van az oldal leginkább látogatva, a németországi felhasználók 35%-a olvas minket onnan.
Berlinből a németországi felhasználók 29%-a olvas minket
A Te városodat nem publikálom de ne haragudj meg érte, a következő sorban kiemelem:
0,00074%
Szóval, a hangyát szembeállítottad kb. az elefánttal vagy valami hasonló. Nekem legalább is úgy tűnik. :ohmy:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9488 Írta: Tizy
Tizy válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Gratulálok Ambrusch. Én most vagyok a lakáskeresés közepében kituztem magamnak celul hogy sajat lakasban karacsonyozom, majd meg meglátjuk hogy ez megvalósul e. De az tény hogy itt Münchenben el sem hittem még nem tapasztaltam, gondoltam o mi az nekem tele az internet jobbnal jobb hirdetesekkel, de csak most szembesültem vele milyen gyatrak a referenciáim és mennyire kevés esélyem van egy lakás megszerzésére.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9491 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Gergoo írta: A válasz: Azért hagytam ki mert az egyértelmű, hogy fizetni kell, míg a provision-t egyértelmű, hogy nem kell fizetni. Érted? ;) Remélem tetszett a válasz. :laugh:


Teccik tudni, hogy teccet?
Szerinted tudott róla?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9492 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Gondolom sejti, hogy a 600 az 2400 első körben, bár ki tudja.
Nincs egy órája, hogy beszélgettem valakivel és Münchenbe fognak kiköltözni, meló még nincs, 2 gyerek van.
Kérdés: Szerinted mennyi pénzzel vágjunk bele minimum?
Mondom: 8-10000 EUR
Válasz(kérdés): Mennyiiiiiii?!? :ohmy:
Kérdés: Mennyit szedsz össze szerinted?
Válasz: 1500-2000 EUR
Azt hitte viccelek amikor azt javasoltam, hogy el se induljanak.
Szóval, nem lepődök meg semmin sem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!