Lakás, megélhetés kezdetekkor

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9798 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Maya írta: Karlsruhe egyik városrészében 900euro netto fizetéssel -350euro Warm- egyszobás újépítésű, gyönyörű meleg világos kislakást béreltem közel másfél évig!
Egyáltalán nem lehetetlen ilyet találni. Egyedülálló, szimpatikus, nemdohányzó hölgyek simán hozzájuthatnak ilyen lakásokhoz!

Kedves Maya, szeretném felhivi a szives figyelmedet, hogy az illetö MÜNCHENBEN keresett hasonlót. Erre irtam, hogy pl. itt és itt lehet csak. Jó, a csak akkor nem stimmel, lehet szerencsével máshol is, de ez a lényegen nem változtat! A 370 euró rezsivel gyakorlatilag nagyon ritka a nyugati területeken, nagyobb városkban! Münchenben szeintem ilyen nincs!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9801 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Sziasztok

Én Würzburg előtt 30 km-re adunk ki egy kis lakást teljesen berendezve,rezsivel 250 euro ért igaz magyarnak :blush:
Eddig ittenieknek 350 volt az ára ;)
Üdv Terézia
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bayer, leganorzs, Othellosadri

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kema82
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #9810 Írta: kema82
kema82 válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Mintha a saját tapasztalatomat olvastam volna vissza a leírásodban, pedig nem akartam elhinni, hogy ennyire nehéz lakást találni!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #9822 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

kisne írta: SziasztokÉn Würzburg előtt 30 km-re adunk ki egy kis lakást teljesen berendezve,rezsivel 250 euro ért igaz magyarnak :blush: Eddig ittenieknek 350 volt az ára ;) Üdv Terézia



Reméljük, hogy a szociális beállítottságoddal senki nem fog visszélni! Sajnos én már hallottam olyanról, hogy mindent felpakoltak és kis teherautóval elillantak az egész berednezéssel! Kár kb. 17 ezer euró volt!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9925 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

Szio
Ha magyarországon lennénk talán félnék is ettől, sajnos ez már az én albérlőimmel is megesett,hogy éjjel léptek le fizetés nélkül :sick:
De itt nem hiszem,, mivel tőbb lakást adunk ki, igy igen arra gondoltam egy hazánkfiának segitek, a kezdésekkor :blush:
És a két éves tapasztalatom szerint a német lakokkal sokkal tőbb a baj :sick: főleg a régi NDK területéről jőttekkel na ebből volt kettő aki lelépett :blush: de nem volt kár bellőlle csak szo nélkül mentek el. kőzben mondták maradnak és nagy mocskot hagytak hátra :laugh: :sick:
Na gondolhatod hopgy szidtam őket. :silly:
Ugy hogy ha hazánk fia teszi ezt akkor na , takaritok megint a beéépitett cucokat csak nem visszi magával a 10 éves opeljében??? :side:
Üdv terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9959 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Lakás, megélhetés kezdetekkor

kisne írta: Ugy hogy ha hazánk fia teszi ezt akkor na , takaritok megint a beéépitett cucokat csak nem visszi magával a 10 éves opeljében??? Üdv terézia

Talán! Az általam emitett esetben, a csaptelepet, a konnektorokat (!) és a kis 5 literes boylert is elvitték ami a mosogató alatt volt.Aki ilyet csinál, az mindent elvisz, ami pénzzé tehetö!
:S

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!