Csevegő

Több
12 éve 2 hónapja #14751 Írta: Numma
Csevegő téma létrehozva Numma által

Szia Smileka!

Sajnos még nem :( :(
De még egy ismerősömnek sikerült bejutnia a Mekibe...ő 3 hete van kint,online adta be a jelentkezését és másnap hívták is és március 1én kezd...!!!
Hogy van ez??
Engem miért nem hívnak??
Ne értsd/értsétek félre nem vagyok irigy..csak jó lenne már hogy nekem is sikerüljön valami..szeretnék dolgozni...

Ráadásul anyukámék múlt hét hétfőn adtak fel egy csomagot a szülinapomra és az se jött még meg.... :( :(

Nálad mizu??
Írj...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14752 Írta: Smileka
Smileka válaszolt a következő témában: Csevegő

Szia!
Egyelőre még semmi eredmény nálam sem sajnos.:( Mondjuk én intenzíven még csak két-három hónapja keresek és jelentkezek állásokra. Nem gondoltam, hogy egyből összejön és tudom azt is, hogy itthonról nehezebb, mint ha kint lennék...
Kitartás! Előbb-utóbb össze kell jönnie valaminek, csak ne add fel!
Smileka
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14754 Írta: Numma
Numma válaszolt a következő témában: Csevegő

Szia!

Hát nehéz kitartani,az már biztos....tudtam hogy nem könnyű elhelyezkedni,de akkor is....
Neked is kitartást kívánok...
Egy dologban igazad van,hogy otthonról nehezebb munkát keresni és találni...de ha kint vagy akkor sem a legkönnyebb..
Egyszer valaminek sikerülnie kell..csak már eljöhetne az az egyszer...

Üdv: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #15079 Írta: Numma
Numma válaszolt a következő témában: Csevegő

Szia encsib!

Az "felszívódásban" nem csak te vagy ügyes,hanem én is...én se voltam pár napja itt fent...de most feljöttem és visszaolvastam az elmúlt napokat!

Igazság szerint az elmúlt napjaim (nekem is) jól teltek! :)
Végre megjött anyukám és a tesóm csomagja amit otthonról küldtek a szülinapomra és ez feldobott..és feltöltött... :)
Tegnap (csütörtök) este pedig végre csajos estén vettem részt...a szomszédunk egy magyar csaj és vele töltöttem az estét...pletyi,bor,pizza és egy jó film...!!
Nagyon jól esett..rég volt részem ilyenben..még otthon...!!
Páromat felvették egy szupermarketba..ez jó..ennek nagyon örültünk!! :)


Na de történtek azért nem olyan lelkesítő dolgok is.. :(
Hétfőn voltam ismét állásinterjún Frankfurtban....nagyon rossz élményekkel távoztam...úgy jött ki a helyzet hogy "fel voltak háborodva" hogy én magyar létemre hogy merek állásinterjúra menni hozzájuk...és mosolyogtak a fényképen ami az önéletrajzomban van...!! :(
Ez megint elvette a kedvem az egésztől...de újra erőre kaptam és megyek tovább!!
És sajnos a Mekiből még mindig nem szóltak....már letettem róla... :(
Csak nem értem azt hogy akkor miért mondta hogy felhív és miért kérdezte hogy mikor akarok kezdeni...gerincesebb lett volna tőle hogy azt mondja hogy "meghallgattalak..de sajnos nem te vagy az a személy aki kell nekünk...további sok sikert"...ennyi...nem kell ámítani az embert...felnőtt ember vagyok...túl tudom magam tenni rajta!!

Tanfolyamos suli majd áprilistól indul..addig itthon tanulok!

Veled mizu?
Sikerült eljutni a magyar lányhoz?? :)
Meló?
Vannak már pozitív élményeid??
:)
Üdv: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • flox
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #15100 Írta: flox
flox válaszolt a következő témában: Csevegő

Sziasztok,
nekem gyorsan sikerült munkát találnom úgy, hogy még kint se vagyok. Nem is gondoltam volna...
Januárban beadtam a papírjaimat, január végén már állásinterjún voltam, Azonnal felvettek. Március végén pedig már költözök ki, április 2-vel munkakezdés.
Frankfurtban fogok dolgozni egy bölcsődében. Albérlettámogatást kapok, a központban fogok lakni, és a bölcsőde is kb 5 percre van tőlem a Majna túloldalán. A család még itthon marad, de nyárra már ők is jönnek ki. Nagyon örülök, hogy ilyen jól mennek a dolgok.

Nagyon keresik az óvónőket, gondozónőket szerte Németországban. Sok a gyerek, sok a bölcsőde, sőt sokat fognak most építeni is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15123 Írta: berkenye
berkenye válaszolt a következő témában: Csevegő

Helló,

én is kacsingatok Németország felé. Elmondod, hogy indultál neki a dolognak? Honnan szereztél tudomást erről a melóról?

Köszi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!