Magyar céggel Németországban

Több
12 éve 1 hónapja #15689 Írta: bayer
bayer válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

A netto haszonkulcsom 100%! ez alatt nem dolgozom. Erre csak rájön a 20% az Áfakülönbözetből. Az ár letesztelve többheti ebayezéssel, viszik, mint a cukrot.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15690 Írta: bayer
bayer válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Mind a két cég a sajátom lenne, ez a lényeg, ezért kellene a német leánycég...
Kapcsolódó magyar oldalt találtam a témához :http://www.adonet.hu/kepek/webshop/104/files/93_hataronatafa0810bo.pdf
Eu-s magánszemélynek csak a 27% Áfával tudom értékesíteni, EU-s cégnek meg 0%-kal. És ha már itt van, akkor a 7% Áfával adhatom tovább (vagy 19%-kal, de ez is jobb., Csak hab a tortán.
Szóval akkor elölről: a német leányhoz csak a lefordított papírok kellenek, meg egy közjegyző? Ez jól hangzik.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15691 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

bayer írta: A netto haszonkulcsom 100%! ez alatt nem dolgozom. Erre csak rájön a 20% az Áfakülönbözetből. Az ár letesztelve többheti ebayezéssel, viszik, mint a cukrot.

Nagyszeru, gratulalok.
Ket kerdes:
1) 100.000 Euro folott a forgalmad?
2) Miert nem jo az a modszer amivel eddig kuldted?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15693 Írta: bayer
bayer válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

Első évben nem cél az efölötti forgalom. Megköszönöm a tanácsot és infót, mit csináljak majd, ha ezt elértem...
Eddig egy barátom cégének számláztam le, és tette fel az ebayre, de a végletekig nem kérhetek ilyen szívességet (ez egy 100 eurós tétel volt összesen, a piactesztelésbe belefért.)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15694 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

bayer írta: Mind a két cég a sajátom lenne, ez a lényeg, ezért kellene a német leánycég...
Kapcsolódó magyar oldalt találtam a témához :http://www.adonet.hu/kepek/webshop/104/files/93_hataronatafa0810bo.pdf
Eu-s magánszemélynek csak a 27% Áfával tudom értékesíteni, EU-s cégnek meg 0%-kal. És ha már itt van, akkor a 7% Áfával adhatom tovább (vagy 19%-kal, de ez is jobb., Csak hab a tortán.
Szóval akkor elölről: a német leányhoz csak a lefordított papírok kellenek, meg egy közjegyző? Ez jól hangzik.

A 7% ritka madar, a 19% pedig felszamolando a koltsegekke amit a masodik ceged okoz.

A legolcsobb nemet ceg Kft & Co KG. Itt a beltag a Kft, kultag te vagy, egyszeri latogatasra van szukseged a legkozelebbi Notarnal. Standard szerzodes nem problema. Ugzved nem kell, csak a Kft papirjai nemetul. Olcsobbnal a vagyonoddal felelsz dragabb nem eri meg.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bayer

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15703 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Magyar céggel Németországban

bayer írta: (ez egy 100 eurós tétel volt összesen, a piactesztelésbe belefért.)

Ertem. Ebböl a tételböl állapitottad meg, hogy viszik mint a cukrot.

Wan már Web-Shopod kártyaelszámolással?
Tudod már hogyan hirdeted?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!