Családi pótlék különbözet

Több
9 éve 6 hónapja #37862 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Családi pótlék különbözet

Ha már van Kindergeldnummer-ed (megkaptad a határozatot a folyósításról), akkor a szám utolsó számjegye alapján a hivatal honlapján lekérdezhetô egy évre elôre, hogy melyik hónapban melyik napon utalják (tehát nem mindenki ugyanakkor kapja...).

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, gabbog

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37865 Írta: gabbog
gabbog válaszolt a következő témában: Családi pótlék különbözet

Köszönöm,igen van,de a honlap az amelyik a határozaton van,ugye??? :wasntme: :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37866 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Családi pótlék különbözet

Igen, annak a hivatalnak a honlapján (is) rajta van, amelyik folyósít. Itt viszont találsz egy általánosat (nem ellenöriztem, tehát nem vállalok "felelösséget" érte !!):

www.kindergeld-auszahlungstermine.de/201...mine-2014#Auszahlung

Látszik, hogy a Kindergeldnr. utolsó számjegye határozza meg a kifizetés napját.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gabbog

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37867 Írta: gabbog
gabbog válaszolt a következő témában: Családi pótlék különbözet

Köszönöm megtaláltam,meglátom,hogy lesz,mert férjemnek azt mondták,hogy szept.1-én kapta meg a visszamenőleges csp,és ezentúl mindig ezen a napon utalnak!!de a tájékoztató szerint 10-15 között! Köszönöm,a gyors segítséget!!! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37868 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Családi pótlék különbözet

Szívesen :) Lehet, hogy annyiban félreértette, hogy elvileg minden hónapban ugyanazon a napon utalnak, de ebbe belejátszanak a szombat/vasárnapok és az ünnepnapok is, és csak olyankor van eltérés (hamarabb jön...). Az egyösszegü visszamenöleges utalás viszont független a további idöponttól, azt ugyanis ad hoc akkor utalják, amikor a határozat megszületik, tehát az "kilóg" a sorból.
Egyébként halál pontosak, nálunk 15.-e a jeles idöpont, hosszú évek távlatából elmondhatom, hogy egyszer-kétszer már egy nappal hamarabb is megjött (attól függetlenül, hogy a 15. sima munkanap volt), de késni még soha nem késtek....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gabbog

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37869 Írta: eszkoz
eszkoz válaszolt a következő témában: Családi pótlék különbözet

Szia úgy tudom 10-e körül szokták fizetni!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!