EU kártya érvényessége

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #21572 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Szia!
Az atfutast nem tudom, de szerintem a ferjed kerdezze meg a biztositot. Es: mindenkinek sajat kartyaja lesz. De valoszinüleg amig a kartya nincs meg, adnak egy papirt, hogy biztositva vagytok, csak kerjetek ilyet.

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25433 Írta: diablonia
diablonia válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Szia!
Ne haragudj hogy ismeretlenül írok, de láttam hogy nagyjából hasonló harcba vagy a német "TB" számla ügyben mint én. Szeretném megkérdezni, hogy neked sikerült-e ezt valahogy azóta megoldani? Nekem eddig annyi volt hogy a magyar TB küldött egy határozatot hogy az ügyet felfüggeszti a vizsgálat idejére és hogy a döntésig ne fizessem ki a számlát (nem mintha tudnám). Viszont a németek meg egyfolytába küldik a felszólítást, na meg a kamatokat is rakják szépen rá. Viszont a levelemre meg soha nem reagálnak.Esetleg te találtál valamilyen megoldást rá?
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
Zsu

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 6 hónapja #25445 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Eva10 írta: Decotext, nem tudom, de kezdettöl privat vagyok, amikor meg semmi jövedelmem nem volt, akkor is az voltam

Mert vállalkozó vagy! Ez egy másik film! Alklamazott csak egy
bizonyos kereseti határ felett választhatja a privát biztositást!

Einkommensgrenzen 2011 und 2012
Folgende Einkommensgrenzen wurden von der Bundesregierung festgesetzt:
Beitragsbemessungsgrenze 2011: 44.550 EUR/Jahr oder 3.712,50 EUR/Monat.
Beitragsbemessungsgrenze 2012: 45.900 EUR/Jahr oder3.825 EUR/Monat.
Versicherungspflichtgrenze 2011: 49.500 EUR/Jahr oder 4.125 EUR/Monat.
Versicherungspflichtgrenze 2012: 50.850 EUR/Jahr oder 4.237,50 EUR/Monat.


DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 6 hónapja #25446 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

diablonia írta: Szia!Ne haragudj hogy ismeretlenül írok, de láttam hogy nagyjából hasonló harcba vagy a német "TB" számla ügyben mint én. Szeretném megkérdezni, hogy neked sikerült-e ezt valahogy azóta megoldani? Nekem eddig annyi volt hogy a magyar TB küldött egy határozatot hogy az ügyet felfüggeszti a vizsgálat idejére és hogy a döntésig ne fizessem ki a számlát (nem mintha tudnám). Viszont a németek meg egyfolytába küldik a felszólítást, na meg a kamatokat is rakják szépen rá. Viszont a levelemre meg soha nem reagálnak.Esetleg te találtál valamilyen megoldást rá?Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Zsu

Kedves Zsu! Az ilyet a legjobb és a leggyorsabb személyen intézni!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25463 Írta: diablonia
diablonia válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Kedves Decotext!
Úgy próbáltam már párszor de sajnos nem sikerült, ezért irtam ide.
Elnézést kérek érte.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #25477 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

diablonia írta: Úgy próbáltam már párszor de sajnos nem sikerült, ezért irtam ide.
Elnézést kérek érte.

Ezt ecseteld náhány szóban! Úgy kezdted, hogy "elnézést a zavarásért, de tessékmondani nem lehetne e"?
Szóval mondok egy példát. Problémám volt a szemétszállitással illetve a szolgáltatással Mo.-i kérónknál. (Fizettem de nem vitték mert valamilyen "adminisztrációs" hiba volt.) Innen, mail, levél, telefon többször..... eredmény semmi! Nyáron bementem, s a kisasszonyak elmagyaráztam, hogy neki nincs más dolga csak hogy a kuncsaft elégedett legyen. (Banki csoportos vonással megy.) Hápogott, meg, hogy ö dolgozik.... s nem tehet róla! Mondtam neki, hogy minden nap ki fogom oda az iroda elé vinni a szemetemet, ha azonnal nem intézkedik. Ö meg, hogy ez nem merem! Nos, ezután fogtam meg az asztala karimáját s mélyen a szemébe nézve közöltem, hogy ezt nem fogja már úgy sem látni, mert itt azonnal ráboritom az asztalt....
Nem derült ki hogy minek volt hatása, de a prgramban odatette a pipát ami hiányzott, s lám, csodák csodája azóta nem csak fizetek, viszik is a szemetet.....

A hivatalnokok és szolgáltatók nem istenek, s kötelesek értünk/nekünk elvégezni a munkájukat, mert belölünk élnek!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!