Tartózkodási engedély

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #6409 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Tartózkodási engedély

Szia Terezia,

En is megneztem, jol nez ki. Mit takar ez a "Frankische Küche"? Azert kerdezem, mert a lanyom Baden-Württembergben el, es szörnyü dolgokat tudnak fözni - lagalabbis szerintem. Itt viszont nagyon szajam ize szerint valo a konyha.
Es: a kutyaert kell-e fizetni es mennyit?
Masszirozol is a panzioban? Ha igen, mennyibe kerül? Bocs a sok kerdesert...

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6412 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Tartózkodási engedély

Szio Éva

A Főnők sok mindent főz és szerintem jol, még ha magyar pőrkőltet kérsz azt is :)
Én tőbbszőr ettem az étteremben és minden van, egyedül csülők nincs a fenében én imádom :) De bécsiszelet, marha szeletek knődlivel szoszokkal meg mindenféle .
A panzioban nem maszirozok itthon nálam, de 3 km-re van csak. 30 euroért maszirozok ami itt bagatell 80-100 kőrül masziroznak itt :P
Holnap megyek dolgozni a főnőkőt megkérdem biztosan hogy kell e fizetni a kutyáért ? de nem hiszem hiszen sokan hozzák magukkal a kutyájukat.
Reggeli pedig gyümülcsők ,friss péksütemény, szaftok, sajtok, szalámik, ha kérsz csinálok magyaros rántottát ;) tojás, őnkiszolgálo
És tiszta :laugh: reggeli után én takaritom a szobákat is a kolléganőmmel ;)
Nyugodtan kérdezz szivesen válaszolok Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6439 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Tartózkodási engedély

Szia Terézia,
köszönöm:) Ha arra járok majd meglátogatlak, most első alkalommal kicsit messze leszünk, most Bonn környékére megyek, de ha felétek kirándulgatok majd, tuti beugrom egy reggelire:))
Hát ja, gondolom, hogy gyorsan őrőlnek a hivatalok kerekei, bár hozzáteszem, hogy ha fizteni kell valamit az itt is nagyon gyorsan megy:))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #6441 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Tartózkodási engedély

Szia Terezia,

Köszönöm.
Nem tudom meg, mikor lesz szabadidöm,de szivesen meglatogatunk majd.
Nem mindenhova lehet menni kutyaval....

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6455 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Tartózkodási engedély

szioka Éva

Megjőttem a munkábol, most is van egy hatalmas németjuhászunk az egyik szobában.
Megkérdeztem a főnőkőt és azt mondta 5 euro plusz egy kutya van ahol 10 eurot is elkérnek érte a panziokban.. mindig előre meg kell kérdezni.
Lizy ha Bonnba mész akkor is előttem mész el, a barátnőm is Bonnba megy jővet menet be néz hozzám egy kávéra vagy itt alszik és ugy megy tovább.
Ugy hogy várlak benneteket lányok :)
Szép napot mindenkinek :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6501 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Tartózkodási engedély

Szió Terézia,
köszi a választ, ha most elsőre nem is fogok pont felétek járni (Köln/Bonn reprérre érkezem, onnan megyek majd tovább az ellenkező irányba), ha legközelebb megyek, biztosan meglátogatunk, pláne, hogy fogadtok kutyástól és csak 5 euroba kerül a plusz szobatárs:) Külön megnyugató, hgoy nem riadtok vissza egy németjuhásztól sem - ugyanis a Lizym is pont az, és szeretném is kivinni magammal ahogy egy kicsit elrendeződtek a dolgaim az első hetek után. Akkor viszont biztos nem repülővel hanem kocsival megyünk majd, úgyhogy szívesen megállunk nálad, és a kávét is megisszuk:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!