Jogosítvány honosítása Németországban

Több
9 éve 2 hónapja #38648 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Jogosítvány honosítása Németországban

Nalam azert müködött maskepp mert nekem hivatasos kellett. Mivel soförkent dolgoztam, azt nem teheti meg, hogy ne dolgozzak. Amugy nem hiszem, hogy egbekialto külömbsegek lennenek az ügyintezesben.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja #38677 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Jogosítvány honosítása Németországban

Szia Péter,
én is most csináltatom, a helyi Bürgeramt-ba mentem, fényképet és a jogosítvány fénymásolatát kérték, meg elkérte a személyit. 35.- euró volt és itt nem vette még el a régit, gondolom azt majd ott, ahol kapom az újat, de erre még várok. Fontos még, hogy ha az elkészülési idő (6-8 hét) alatt lejár a magyar jogsi, akkor kérnek szemvizsgálatot, amit bármelyik optika megcsinál 6,50 euróért.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, árpkov

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #40345 Írta: Relli
Relli válaszolt a következő témában: Jogosítvány honosítása Németországban

Üdvözletem!
Visszanéztem de az én kérdésemre nem találtam konkrét választ ami a következő. A honosításnál az orvosi vizsgálat csak akkor kell, hogy ha lejárt vezetői engedélyt akarok cserélni? Vagy minden esetben? A válasz előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #40405 Írta: zolcsa
zolcsa válaszolt a következő témában: Jogosítvány honosítása Németországban

Sziasztok. A következő a gondom. Nem honosítják itt kint a jogsimat mert a D kategóriát Magyaroszágon szereztem meg de már volt Német bejelentett Lakcímem (magyar is) ezért itt kelett volna megcsinálnom . Ha van van valakinek ezzel kapcsolatban bármilyen infója légyszi írja meg.Kellene egy kiskapu mert az a Kategória- telejesen mindegy hogy melyik- amit akkor szereztél mialatt rendelkeztél Német bejelentett lacímmel "NEM ELISMERT".

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!