Németországi munka nyelvtudás nélkül

Több
12 éve 7 hónapja #7305 Írta: kriszti
kriszti válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Én nem tudom hogy megy ez a fórumozás, most vagyok ilyen helyen először. A nyelvoktatás szerintem nagyon tanár függő, a 14 éves fiam ovis kora óta tanulja a németet 2 éve az angolt, németül meg sem szólalt angolul elbeszélgetett a német menyjelöltemmel.

Kriszta

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7309 Írta: btgyrgytms
btgyrgytms válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

A városunkban(Magyaro.)az általános iskolában csak azok tanulhatnak németül akiknek valamely felmenőjük német volt. A többi gyereknek kötelező az angolt választani. Ez van.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7312 Írta: Szilvi
Szilvi válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

kis magyar abszurd....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7332 Írta: papod
papod válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

Ez nem lehet igaaz !!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 7 hónapja #7336 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

kriszti írta: Én nem tudom hogy megy ez a fórumozás, most vagyok ilyen helyen először. A nyelvoktatás szerintem nagyon tanár függő, a 14 éves fiam ovis kora óta tanulja a németet 2 éve az angolt, németül meg sem szólalt angolul elbeszélgetett a német menyjelöltemmel.


Mint többször említettem volt, a verbális (gyakorlati) nyelvtanulás ezerszer többet ér, mint az iskolai nyelvtan biflázása!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 7 hónapja #7337 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munka nyelvtudás nélkül

btgyrgytms írta: A városunkban(Magyaro.)az általános iskolában csak azok tanulhatnak németül akiknek valamely felmenőjük német volt. A többi gyereknek kötelező az angolt választani. Ez van.


Kedves Btgyrgytms! Ez ellen símán pert nyerhetsz. Ilyen diszkriminációval szemben egy iskola sem tudja akaratát keresztülvinni! Véleményem szerint, kevés jelentkező volt az angolra, s így próbálnak meg elég diákot összeszedni!

(Én biztosan feljelenteném őket!)

UI: ki ellenörzi azt, hogy X. Jencikének, hol és milyen "felmenője" volt német? Aztán mi van az osztrák rokonsággal? Egy iskolának sem jogköre, sem technikai felkészültsége nincs ennek ellenőrzésére! Milyen dokumentummal igazoljátok az esetleges szármozást? Mi van a vegyes házasságban születettekel, akik csak 50%-ba németek? Ők akkor csak spanyolra mehetnek? BORZASZTÓ!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!