Pénz hazautalás

Több
8 éve 11 hónapja #38933 Írta: vbela64
vbela64 válaszolt a következő témában: Pénz hazautalás

Tegnap utaltam a "Transfer"ral.

250 €-ra 75 Centet számoltak kezelési költségnek, ha dombornyomott MasterCarddal fizeted az utalást. Érkezéskor a bankom hivatalosan nem tudja, hogy külföldről érkezik a pénz, ezért nem számol kezelési/váltási költséget. :P

Az Erstenél érdekes lehet utána nézni, ha külföldi bankból HUF érkezik HUF-ra akkor is számolnak.. :puke:

szerintem ez még mindig kedvezőbb, mint ha otthon 2000,- Ft-ot vonnak le utólag. És az indításért nem fizetek. (nekem a számlacsomagomban ingyenes a bármilyen (internet, banki, csekkes) átutalás indítása.)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #38934 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Pénz hazautalás

vbela64 írta: Tegnap utaltam a "Transfer"ral.

Transferwise? Pontosíts légy szíves! Köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #38936 Írta: vbela64
vbela64 válaszolt a következő témában: Pénz hazautalás

IGEN.
Transferwise.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #38940 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Pénz hazautalás

gejza írta: Grüß Gott Mahlzeit úr,
tisztelettel jelzem, a Citibanknál is van devizaváltós online "tőzsde" pillanatnyi árfolyamon való váltással, sőt, CITIGOLD ügyfélként (min. 2 mió HUF betét) max. 3 hónapra előre árfolyamra is lehet spekulálni a nagyobb devizákkal (GPB, USD, EUR, CHF) a forinttal, vagy egymással szemben is. Mindez kis összegeknél is müxik (persze úgy nem sok értelme). Jó játék..... :-)

Ach so! Danke!:) Nem tudtam, mikor naluk voltam Citigold akkor meg nem volt ilyen. Akkor meg csak telefonos ugyfelszolgalaton keresztul adtak "pillanatnyi" kedvezmenyes arat. Amit mondanom se kell, hogy a Raiffesen helybol jobbat adott akkor online:)
A Citibank amugy a lakossagi uzletagat hamarosan bezarja, a Citigoldnal meg vigyazni kell mert az ilyen 2mioval Citigold tagsagot ugy adtak regen, hogy akcioban, korlatozott idotartamra. (PErsze azt mondtak, hogy nem limitalt idoben, de egyszer csak felemeltek a limitet es nem szoltak, csak bechargoltak a havidijjat. A naluk levo “befektetes” meg altalaban inkabb gambling mintsem valos befektetes. Szal en menekultem toluk. Es egyetlen Magyar bank volt, aki EUn belul minden bankartyajat dollar alapon uzemeltette Ergo ha vettel vmit EUR-ban akkor elobb csinaltak egy EUR-Dollra, majd egy Dollar-Huf konverziot. Ezt nem nagyon reklamoztak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!