Nővérként Nittenau-ban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 1 hónapja #15628 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Nővérként Nittenau-ban

Attila_BRD írta: Egyszerü, normál esetben ha a férj csak pénzt fogyaszt, az asszony kidobja. Nem?

MI.....? :S :whistle: :blink:
Most én tényleg hülye vagyok vagy csak hülyéskedsz velem?!
Kivéve a pár otthoni évet amikor a Magyar Játékkaszinóban dolgoztam, a nejem mindig többet keresett mint én! Most már 23 éve itt kint, több a nettója, mint nekem a bruttóm !!! Nem mindegy? Nem mindegy, hogy ki és mennyit házasok vagyunk 33 éve? Igaz nekünk mindig csak egy számlánk volt, s oda ment minden. Most három van ami közös! Egy otthon, az otthoni költségekre. Egy itt az itteni költségekre, és egy akárhol, ahova elvisszük azt ami "nem kell" és nem akarjuk, hogy más is tudjon róla (adó, gyerek, hatóság, rabló). De miért kellene az asszonynak kidobnia, ha netán munkanélküli lennék?! Ezt még mindig nem értem!!!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15629 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15632 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Nővérként Nittenau-ban

DECOTEXT írta:

Attila_BRD írta: Egyszerü, normál esetben ha a férj csak pénzt fogyaszt, az asszony kidobja. Nem?

MI.....? :S :whistle: :blink:
Most én tényleg hülye vagyok vagy csak hülyéskedsz velem?!
Kivéve a pár otthoni évet amikor a Magyar Játékkaszinóban dolgoztam, a nejem mindig többet keresett mint én! Most már 23 éve itt kint, több a nettója, mint nekem a bruttóm !!! Nem mindegy? Nem mindegy, hogy ki és mennyit házasok vagyunk 33 éve? Igaz nekünk mindig csak egy számlánk volt, s oda ment minden. Most három van ami közös! Egy otthon, az otthoni költségekre. Egy itt az itteni költségekre, és egy akárhol, ahova elvisszük azt ami "nem kell" és nem akarjuk, hogy más is tudjon róla (adó, gyerek, hatóság, rabló). De miért kellene az asszonynak kidobnia, ha netán munkanélküli lennék?! Ezt még mindig nem értem!!!

:laugh: :lol: :laugh: :lol: :laugh: :lol:
Sosososo..... nem vagy valami biztos magadban ha igy beütött .......... :whistle: :whistle: B)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15634 Írta: mozgatomi
mozgatomi válaszolt a következő témában: Nővérként Nittenau-ban

Meg fogsz lepődni,de én is tudok olyanról a családban, hogy külön bankszámla és enyém-tied rendszer.Elég fura,de van ilyen.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15637 Írta: Szugya
Szugya válaszolt a következő témában: Nővérként Nittenau-ban

Hát szerintem is vicc, de az is érdekelne,hogy hogy tudtatok szerződést írni, és hogy érted meg a németet ha nem beszéltek szinte semmit.
Ha van még ott hely szívesen kimennék én is szinte semmi nyelvtudással. Komolyan! Diplomás ápoló a végzettségem!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #15638 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Nővérként Nittenau-ban

Mért, nem így van? Akkor feleslegesen megyek dolgozni :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!