Gazdaságos autó, olcsó fenntartás

Több
11 éve 1 hónapja #30316 Írta: attesz86
attesz86 válaszolt a következő témában: Gazdaságos autó, olcsó fenntartás

kfz írta:

attesz86 írta: Valaki nagyon pipa most :laugh: miközben a kávémat szürcsölöm, és szörfölök a neten euromilliókért, baromi jót szórakozok itt rajtad ;) csak hogy tisztázzuk: én az agyamat olajozom össze gyakran napi 14 órában, differenciálegyenletek segítségével. Ha majd tudod, mi az, akkor öcsizzél le, addig kicsit több tiszteletet! Lenézni könnyű a másikat azért, mert valamihez nem ért annyira, mint a másik, de hidd el: tudnék olyanról beszélni, ami bár műszaki terület, nemigen tudnád elképzelni sem, hogy mi az!


Csak ez utóbbi szakaszodra reagálnék gyermekem....mielőtt elszállnál az agyacskádtól. A Te eurómillióid kb mint DCT haverod "mi jól élünk" kifejezése...maradjunk a max 5000 euro/hó bruttónál ;) Ha nem dolgoztam volna multinál vezető beosztásban még meg is etethetnél...de dicsekedj nyugodtan van aki megeszi! Megfelel az életkori sajátosságodnak. Lökjed nyugodtan a műszaki területi csodáid, hidd el ha matematikai képletről van szó kiröhöglek, ha materiális fázisokat akarsz bemutatni...meg foglak érteni...lehet, hogy ki is javítalak. Nem tudok sajnos rád mást mondni mint öcsi....
Ha azt hiszed "pipa" vagyok óriásit tévedsz. Tele van a világ hozzád hasonló ifjú titánokkal akik azt hiszik az a bizonyos spanyol viasz az Ő végtermékük....és nézd mily szép a világunk, jók az autóink, dübörög a gazdaság, emberközpontú a társadalmak nagy része....usw. Mert ifjú titánjaink mindent tudnak! :clap: Sajnos már megszoktuk....
De tudod mit? Részemről unalmas a téma mivel úgy érzem magam lassan mint az az ember aki egy disznóval a sárban birkózni kezd. Ő egyre sárosabb miközben a disznó élvezi az egészet.
Gyanús, hogy Te vagy a gyermeke vagy DCT-nek vagy Ő maga álruhában...ha nem akkor jól egymásra találtatok.
A stílusom meg olyan amilyen, van aki szereti ,a többinek meg kocc.... ;)


Én vagyok elszálva? Elolvasod a saját posztod, mielőtt elküldöd? Ismét szövegértés: az euromilliós szöveg, és a kávé vicc volt...

dicsekedj nyugodtan

egyáltalán nem dicsekedek, megteszik helyettem mások a vezetői beosztásukkal és a tapasztalatukkal!

Ha azt hiszed "pipa" vagyok óriásit tévedsz. Tele van a világ hozzád hasonló ifjú titánokkal akik azt hiszik az a bizonyos spanyol viasz az Ő végtermékük....és nézd mily szép a világunk, jók az autóink, dübörög a gazdaság, emberközpontú a társadalmak nagy része....usw. Mert ifjú titánjaink mindent tudnak!

Egy jó társadalom úgy működne, hogy az idősebbek az olyan kis csíráknak, mint én, példát mutatnak, és nem hányingert keltenek. Ha viszont te lennél az idős titán, aki tudja a frankót, akkor ez vajon miért nem jön le az írásaidból, mint pl.: mértéktartás, a másik fél nem sértegetése, több megértés, tolerancia. Én ezeket nem ismerem, mert egy öcsi vagyok, na de mi van veled?

Részemről unalmas a téma mivel úgy érzem magam lassan mint az az ember aki egy disznóval a sárban birkózni kezd. Ő egyre sárosabb miközben a disznó élvezi az egészet.

Ebben van valami ;)

Gyanús, hogy Te vagy a gyermeke vagy DCT-nek vagy Ő maga álruhában...ha nem akkor jól egymásra találtatok.

Nem, semmi közöm hozzá, sőt ha visszaolvasol, még csak egy véleményen sem vagyunk. Véletlen egybeesés, hogy mindkettőnknek Toyotája van, habár az övé valószínűleg jobb!

Viszont elgondolkodtam azon, hogy erre az egészre most miért is a pazaroltam el több mint 1 órát a napból? Semmivel nem lettem okosabb, és nem tudtunk érdemileg semmi értelmeset megvitatni, azon kívül hogy a személyeskedéseidet olvastuk.
Úgyhogy én részemről megfogadom a tanácsodat, nagy örömödre: én koccolok is innen. Ha kérdeznek a fórumról, ígérem nem fogom ez miatt besározni.

Üdv mindenkinek. Vegyetek rollert :)
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30317 Írta: attesz86
attesz86 válaszolt a következő témában: Gazdaságos autó, olcsó fenntartás

sleepygti írta: Valóban szörnyűt hibáztam, 500E forinttal számoltam...

annyit csak jó lenne spórolni, de nem!
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30318 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Gazdaságos autó, olcsó fenntartás

attesz86 írta: 1, Egy jó társadalom úgy működne, hogy az idősebbek az olyan kis csíráknak, mint én, példát mutatnak, és nem hányingert keltenek. Ha viszont te lennél az idős titán, aki tudja a frankót, akkor ez vajon miért nem jön le az írásaidból, mint pl.: mértéktartás, a másik fél nem sértegetése, több megértés, tolerancia. Én ezeket nem ismerem, mert egy öcsi vagyok, na de mi van veled?

2, Üdv mindenkinek. Vegyetek rollert :)


Válaszok:

1, tipikus szalmabáb-érvelés a mi álláspontunkkal szemben felhozható érvek torzított változatának bemutatása, majd ezek kritikája. Ez jól felhasználható az ellenfél érveinek nevetségessé tételére is! (ad ridiculum)

2, sajátságos konklúzió

Üdvözöllek ;)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
Téma zárolva.
  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 1 hónapja #30319 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Gazdaságos autó, olcsó fenntartás

Válaszok:
1, tipikus szalmabáb-érvelés a mi álláspontunkkal szemben felhozható érvek torzított változatának bemutatása, majd ezek kritikája. Ez jól felhasználható az ellenfél érveinek nevetségessé tételére is! (ad ridiculum)
2, sajátságos konklúzió
Üdvözöllek

Hat ecsem ezt jo megfogamuztad :clap: van meg ilyen?
Hozzá füzhetek valamit? Ez nem egy hülye gyerek, de ugy latszik, hogy egyetert
veled: Prof. Dr. Ferdinand Dudenhöffer, Universität Duisburg-Essen,
Bismarckstraße 90, Raum BC 306, 47057 Duisburg.
Ugyanis ö aki több autogyarnak is volt mar az igazgatoja, közölte volt:
Az Autogyarak extra ugy ahogy ma a szorakoztato, telefon, konyhai gepek gyartoi
olyan rejtett hibakat epitenek be, hogy 2 evig ne legyen gond ,de amikor lejart a
garantia jönnek elö a hibak amiert a sajat zsebedböl kell ezeket javittatni!
Miert hivnak allando jelleggel a Totoyat, Mazdat, Hondat vissza a gyarak mert
valamit elszartak.? Mert apuci minden, de minden alkatresz azsiabol,
kelet europabol, Neandertalbol vannak beszallitva. Nezz bele a Mercibe.
Made in China, Made in Vietnam, meg minden szar. Nem hinnem, hogy a Ladaban
is meg minden russzki lenne (habar).
Szova.
Aminek meg mindig respektje van az a MB S Klasse, es a Porsche......Audi8 usw.
De ennek minöseget kemenyen meg is kell fizetned :clap:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kfz
Téma zárolva.
Több
11 éve 1 hónapja #30327 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Gazdaságos autó, olcsó fenntartás

Aztaq:) Ez komoly, hogy igy osszekaptatok az auto teman?:) KFZ-nek igaza van, autokhoz csajokhoz mindenki ert:) mI lenne ha inditanank egy csajozos topicot is?:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kfz
Téma zárolva.
  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #30336 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Gazdaságos autó, olcsó fenntartás

Ma megrendeltük az új avensist. Szállitás idő 2,5 hónap.
Messze veri a "Preis-Leistung Verhaelnis" a BRD-ben
a kapható, hasnoló kategóriájú kombi kocsikat! (Executive)



PS: egyébként a nejemet megkérdeztem és 357 eurót
fizetünk / év, a biztositásra! 2,2 D-CAT Avemsis 177 PS.
Én nem tudom, hogy akik 500-600 euróról beszéltek
mennyit törik a kocsikat, hogy ilyen drágán kapják!

A téma nálam kifújt, mert az adatok magukért beszélnek!

DCT
Mellékletek:
Téma zárolva.