Devizahitelesek

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #23006 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Devizahitelesek

Miklós írta: Erről beszélünk. Ha nem is szuper, de tehermentes. És ebbe belemagyarázni, hogy nagyképűen, fikázva, stb. Szó sincs ilyesmiről.

Csakhogy ha a megélhetés nem biztositott, akkor az
állaga nem fog javulni, lelakott lesz és értéktelen!


Ezért jobb az olyan ingatlant eladni, mit csak küzködve tudják fenntartani.
Semmi értleme foggal körömmel, s főleg erőn felöl ehez ragaszkodni!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #23019 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Devizahitelesek

DECOTEXT írta:

Miklós írta: Erről beszélünk. Ha nem is szuper, de tehermentes. És ebbe belemagyarázni, hogy nagyképűen, fikázva, stb. Szó sincs ilyesmiről.

Csakhogy ha a megélhetés nem biztositott, akkor az
állaga nem fog javulni, lelakott lesz és értéktelen!


Ezért jobb az olyan ingatlant eladni, mit csak küzködve tudják fenntartani.
Semmi értleme foggal körömmel, s főleg erőn felöl ehez ragaszkodni!


ez itt most eletvezetesi tanacsadas? nem ertem eleve, hogy miert kapom a sok tanacsot, egy harmadik szemely szamara.. es valahogy nem is tanacsnak tunnek, hanem csak alkalomkeresesnek, hogy ujra el lehessen mondani, hogy hogyan akarnanak kihasznalni a "baratok" es hogy milyen rossz a devizahitel, mert hogy en ezek kozul egyikrol sem beszeltem. mindegy. mondottam volt, ceterum censeo.. a segitoszandekot koszonom, de inkabb forditsuk idonket olyanokra, akiknek valoban szukseguk lenne ra. Nekem is lesz biztosan, akkor aztat kerni fogom. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #23023 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Devizahitelesek

Kedves keeek !
Nem életvezetési tanácsadás és nem személy szerint Neked szól. Indult egy vita topic devizahitelesek címmel, abba írogatunk most.
Elvileg lennének érvek pro és kontra, bár így a végére csak a kontra maradt :evil: , a pro valahogy eltűnt. Gyakorlatilag érzelemmentesen, csak az észérvekre alapozva, idáig senki sem írta le, hogy miért is jó devizahitelesnek lenni.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #23031 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Devizahitelesek

keeek írta: ...ez itt most eletvezetesi tanacsadas? nem ertem eleve, hogy miert kapom a sok tanacsot, egy harmadik szemely szamara.. es valahogy nem is tanacsnak tunnek,)

Jaj, de hogy, ettőle ez teljesen messze áll! Én csak azért irtam le a megoldást, mert emlitetted, hogy a kedves szüleid a sajátjukban laknak és nem rózsás a helyzetük! Semmi közöm hozzá, hogy mit csinálnak és hogyan élnek! Ez csak egy ötlet volt arra, hogy egycsapásra meg lehetne változtatni az a szorúlt helyzetet. Egyébként még mindig jobb akkor lépni ilyen irányban, amikor még nincs kényszer helyzet! A viszont az elaáds valakinél kéenyszer lépés, akkor nagy a bukta! Ha köróülnézel itt a BRD-ben is rengeteg pl az elárverezés az ingatlan területen mert sokan itt is belebuknak a dologba. Ez tehát nem magyar specialitás "banki hibából".....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #23214 Írta: Marcsusz
Marcsusz válaszolt a következő témában: Devizahitelesek

Helloka!
Egyetértek Decotext-el.Én is több éve lakom kint.Mi is albérletben lakunk sőt a gyerekeim ismár itt élnek szintén albiba.Otthon hagytam kertesházat, nyaralot amiért egész fiatalságomat ledolgoztam.De azt bánom hogy nem isnertem meg hamarabb ezt a mentalitást ami itt van.MEGKERESNI a pénzt és KÖLTENI a pénzt.Ez mozgatja a gazdaságot.Azért emeltem ki hátha valaki magyar nagyokos meglátja.Ha nincs pénz nincs mit költeni beszart a gazdaság.Itt viszont van nyugalom békesség biztonság streszmentesség.Hát akkor bánja a fene ,hogy egy bérelt lakásban lakom,de ˝jol érzem magam és boldog kiegyensulyozott vagyok.Aki mindenáron sajátra vágyik hát uraim,hölgyeim fizetni kell a hiteleket.Mindenki maga dönt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Maya, Perszike, DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • timi2012
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #23227 Írta: timi2012
timi2012 válaszolt a következő témában: Devizahitelesek

Azert tegyük hozza , hogy Magyarorszagon sajnos nem olyan egyszerü berlakasban elni mint itt !
Sokszor olvasom hogy Nemetorszagban milyen draga a lakhatas , pedig a fizetesekhez viszonyitva nem olyan draga .
Szerintem az otthoni fizetesekhez kepest aranyaiban dragabb Magyarorszagon lakast berelni , a rezsiröl ne is beszeljünk !

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!