EU kártya érvényessége

Több
11 éve 11 hónapja #18464 Írta: Athene
Athene válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Oké, nagyon köszi, lépni fogok!

nem vettem támadásnak, hiszen tudom, hogy ha nem tudok jól németül, akkor szívás van!

De iparkodok, hogy minnél hamarabb érvényesülni tudjak!

Üdv

Athene :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #18474 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Szia Decotext
Ebben nem ertek egyet. Egyertelmü, hogy az akut ellatast diablonianak kell az eu kartya fizesse. Minden feltetelnek megfelel.
Athene, ha van biztositasod, akkior azzal egyuttal a gyereked is biztositva tud lenni, es nem kell erte külön fizetni. De ha a gyerekednek van magyar allando lakcime, akkor az eu kartyaja ervenyes kell legyen, es a szinten akut allatast a terde miatt az eu kartyara ki kell fizessek. En nem fizetnek a helyetekben, de ti tudjatok,
Söt: mi mar 3 eve itt vagyunk biztositva, de privat biztositottak vagyunk. Meglepve tudtam meg, hogy a lanyom eu kartyaja ervenyes, pedig 3 eve nem fizetek otthon tb-t. Megkerdeztem az otthoni könyvelömet, es ö azt mondta, hogy a gyerek, ha van otthoni lakcime, akkor alanyi jogon biztositott, akkor is ha nem fizetünk. Erröl ennyit - en nem ertem, mit akarnak rajtatok kerni, talan nem tudjak, hogy Magyarorszag az eu-ban van, vagy mi a bajuk. Az emlitett dijak a privat ellatashoz hasonloaknak tünnek nekem, ahogy irtam is. Menjetek el a biztositohoz, Athene te a tiedhez, diablonia talan az aok-hoz, es beszeljetek meg. En mondom a legjobban, hogy kell itt biztositas, es nem minden sürgössegi ellatas, de ezek azok. Es tudjatok, en sem fizetnem ki pl a labtöres ellatasat, modhatnak, amit akarnak, mert az is akut ellatas. Mert a kronikus betegsegekkel haza lehet menni, de a sürgös ellatas nem ilyen.
sok sikert, majd irjatok meg, mi lesz!
Ja, es en nem kerdeznek, hanem közölnem, hogy ez a helyzet, es felszolitanam öket, hogy oldjak meg, mert ez mar nagyon kellemetlen. Nem mondanam, hogy nem tudjatok kifizetni, ahhoz semmi köze a biztositonak, csak ahhoz, hogy ezt nem nektek kell kifizetni, es igen kellemetlen ez a zaklatas.
Van egy ismerösöm, juniusra meg van otthon biztositasa, es nem akartak neki eu kartyat adni. En mondtam, hogy vissza kell menni,nem kerdezni, hanem közölni, hogy keri az au kartyat. Meg is kapta. Ami jar, az jar.
sziasztok:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #18476 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Gergoo,
Nem akartok esetleg egy EU szakjogasz szolgaltatast inditani?:) A fenti eset megint egy jo kis jogi gumicsont.

Most okoskodom, de ezek a fenti esetek ugy tunnek, mintha a korhaz csak szimplan a szamara egyszerubb utat probalja jarni. Van nemet lakcim, akkor kikuldik a szamlat es kuzdjon vele a beteg.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #18477 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Eva10 írta: Ja, es en nem kerdeznek, hanem közölnem, hogy ez a helyzet, es felszolitanam öket, hogy oldjak meg, mert ez mar nagyon kellemetlen. Nem mondanam, hogy nem tudjatok kifizetni, ahhoz semmi köze a biztositonak, csak ahhoz, hogy ezt nem nektek kell kifizetni, es igen kellemetlen ez a zaklatas.

Ezzel teljesen egyetértek! Ehez még segitség lehet azért, ha valakinek van egy jogi biztositása is....Én soha nem kértem vagy könyörögtem a hivatalokban! Belőlünk élnek, s ők vannak értünk! Szerintem is Athéne esetében valami gubanc lehet, de én azt gondolom, hogy nem minden információt osztott meg velünk.....!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #18480 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

mahlzeit írta: Nem akartok esetleg egy EU szakjogasz szolgaltatast inditani? :)

Rajtunk nem múlik. :) EU szakjogászok klikk a kapcsolat menüpontra! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #18482 Írta: Athene
Athene válaszolt a következő témában: EU kártya érvényessége

Köszönöm Éva, mindent megteszek, hogy jól jöjjünk ki ebből!
Az Eu kártyánk érvényes, mert Én is megnézettem otthon és a TB-ben is azt mondták, sőt le is írták, hogy érvényesek vagyunk! :)

Üdv: Athéne.

Athene :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!