Külföldi rendszám, magyar állampolgár

Több
11 éve 10 hónapja #20485 Írta: NKri
NKri válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

Ma megpróbálták az illetékes kerületi rendőrkapitányságon, ahol nem annyira sikerült, közölték, hogy minden szabályos volt és jogszerű és lezártnak tekintik a tegnapi "esetet". Jegyzőkönyvet nem vettek fel. Fogdába azért szerették volna tegnap betenni, mert közölte, hogy nincsen nála a szemüvege, így nem látja, hogy mit kell neki az apróbetűknél aláírni. Mondták, hogy akkor fogda, és majd megvárja az ügyvédet, vagy a családot, aki visz neki szemüveget. Hát ezt inkább kihagyta szegényem, aki már totál meg volt rémülve, és mindent aláírt.... :( És most otthon reszketnek, hogy 400, 800 vagy esetleg "csak" 200 ezer lesz a vége...Voltak ma a német konzulátuson is, de ott mondták, hogy ez nem hozzájuk tartozik, így annyit tanácsoltak, hogy fogadjanak jó ügyvédet...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20487 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

NKri írta: Ma megpróbálták az illetékes kerületi rendőrkapitányságon, ahol nem annyira sikerült, közölték, hogy minden szabályos volt és jogszerű és lezártnak tekintik a tegnapi "esetet". Jegyzőkönyvet nem vettek fel.

Szerintem Ti pedig ne tekintsétek lezártnak! Panaszt pedig tuti nem a rendőrkapitányságon kell tenni ahol boritékolható a kollégák vizsgálati eredménye, ez 100%. Érdeklődjetek utána, szerintem az ügyészségen kell panaszt tenni de ezt már írtam.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja - 11 éve 10 hónapja #20488 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

Egy telefont megér, nála felkészültebbet nem tudok ilyen ügyekre:
Dr. Kovács Kázmér
Cím: 1065 Budapest Nagymező u. 28. VI. emelet
Iroda neve: Kovács Kázmér Ügyvédi Iroda
Tel: 269-4165; 311-8970
Fax: 269-4165
www.kovacskazmer.hu
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Sok sikert !!!

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 10 hónapja #20491 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

Nkri, en leirtam egyszer reszletesen, mit valaszolt ak nekem amikor megkerdeztem. Sajnos, ugy tünik, elnek a jogszabalyok valtozatlanul. A közlekedesrendeszettöl kerdeztem meg annak idejen.
szia, es sajnalom a törtenteket.
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 10 hónapja #20495 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

Egyebkent en sem hagynam az ügyet, mert ahogy leirtatok, ez remes. En meglovagolnam azt is, hogy nem volt nala a szemüvege, megis alairattak vele papirokat, es a többi remes dolgot is, hogy nem vettek fel jegyzökönyvet, stb. Egyebkent en nem tudom, hogy ezek az intezkedesek a nemzetközi jogban elfogadottak-e vagy pedig nem -szerintem nem, de nem ertek a joghoz...
sok sikert:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20523 Írta: AiRLAC
AiRLAC válaszolt a következő témában: Külföldi rendszám, magyar állampolgár

Ezek után írja majd valaki hogy "ez egy EU állampolgárral nem fordulhat elő, na csak velem próbálná ezt valaki megcsinálni stb". Sajnos van a jogszabály meg a "hogy jogszerű ez" meg a valós élet. Abszurdisztán 2012 :(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!