Főállású anya

Több
12 éve 5 hónapja #9435 Írta: Perszike
Perszike válaszolt a következő témában: Főállású anya

Szia Brigi!

Nagyon örülnék neki :)

Hatalmas gratula Neked is a szép családodhoz és kívánok nagyon sok erőt a céljeitok eléréséhez!
Puszi :kiss: :kiss: :kiss:
Perszike ;)

Perszike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9439 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Főállású anya

Eva10 írta: .....Ha mindenki egyetemet vegezne, ki müvelne a füldet, s mit ennenk? szia:Eva

Robotok, gépek, autómaták? Az igy túltermelt javakat lehet exportálni mert nagyon olcsó lenne, s ebböl lenne elég élelem, s minden amire szükség van!
Tudod a gépek, nem betegek, nem követelnek béremelést, nem kérnek szabadságot és nem sztrájkolnak.....Ja, és ha mégis valami baj van a müködésükben, akkor nincs milliárdos költséggel kezelés és reahabilitáció, hanem egyszerüen kidobod, és újat teszel be helyette!

;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #9441 Írta: nagyberci
nagyberci válaszolt a következő témában: Főállású anya

DECOTEXT írta: Robotok, gépek, autómaták? Az igy túltermelt javakat lehet exportálni mert nagyon olcsó lenne, s ebböl lenne elég élelem, s minden amire szükség van!
Tudod a gépek, nem betegek, nem követelnek béremelést, nem kérnek szabadságot és nem sztrájkolnak.....Ja, és ha mégis valami baj van a müködésükben, akkor nincs milliárdos költséggel kezelés és reahabilitáció, hanem egyszerüen kidobod, és újat teszel be helyette!

;)


Miert most hol kapaljak,szedik, ultetik kezzel a kukoricat vagy a burgonyat? Szerintem mar a mezogazdasag teljesen gepesitve van, foleg Nemetorszagba. De ha jol emlekszem eleinte meg a fodraszokrol volt szo.

Azert vagyunk a vilagon, hogy valahol otthon legyunk benne!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9442 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Főállású anya

nagyberci írta: De ha jol emlekszem eleinte meg a fodraszokrol volt szo.

Szerintem pedig a főállású anyákról. :laugh: Visszatérhetnénk a topik témájához? Köszi ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9444 Írta: Vatbrigi
Vatbrigi válaszolt a következő témában: Főállású anya

Na látjátok,ezért tart itt a világ ahol!
Mert már mindent gép végez az ember helyett,ezért nincs munka,ezért van ekkora munkanélküliség!
Azért azt sem kell lebecsülni aki fizikai munkát végez!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9525 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Főállású anya

Vatbrigi írta: Na látjátok, ezért tart itt a világ ahol! Mert már mindent gép végez az ember helyett, ezért nincs munka, ezért van ekkora munkanélküliség! Azért azt sem kell lebecsülni aki fizikai munkát végez!

Brigi kedves, gépek nélkül még ma is barlangban laknál és gyüjtögetnél, hogy legyen mit enned, amikor a folyóból iszol......! Ha valaki akkor én biztosan nem becsülöm le a fizikai munkásokat! 1989-től 1993-ig itt kint hegesztő-lakatos voltam s gyakorlatilag ebbe a munkába majdnem belerokkantam. (Porckorongsérv > operció. > rea. stb.) Én csak azokat a fizikai munkásokat utálom, akik eladják magukat otthon minimálbérért, aztán sirnak, hogy nem tudnak megélni, mert a bank elviszi a keresetüket a devizás hitelük törlesztésére! Nos, az ilyen változtasson, s ne mutogasson másokra. Nekem vénfejjel kellett egy haradik (!) szakmát tanulnom, mert alig birtam, később nem dolgozhattam fizikai munkát.(Mit mondjak, világ életemben utáltam is!) Igaz ma egyik szakmámban sem dolgotzom, mert garfikus vagyok (a szerződésem szerint) amit autodidakta módon hobbyból csináltam régeben. Ma ezrét a félig meddig negyedik "szakmáért" fizetnek! Otthon sok az olyan munkaerő akinek van papirja de nem ért hozzá, az meg aki értene hozzá annak nincs róla végzettsége! Na, ezért van ott az ország ahol van! Egy volt NDK-s otthon aki anyanyelvű volt, dialketus nélkül de nem tanithatott németet, de az oroszból átképzett öreg s meszes tanár, aki maga is tanulta a nyelvet, ő igen! (Gyermekeim maszek jártak a csajhoz és szuperül tudtak németül amikor elindultunk!)
:laugh:

UI: igaz, én dolgozni sem szeretek. Én 1000 értelmes elfoglaltségot
tudok magamnak kitalálni, ami nem munka, és soha nem unatkozom!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!